Півтора мільйона гривень – для модернізації Липненського садочка «Сонечко» (відео)

Півтора мільйона гривень – для модернізації Липненського садочка «Сонечко» (відео)

Таку вагому субвенцію з бюджету вперше отримало віддалене село Липне на Ківерцівщині.

Садочок в  селі  не ремонтувався 40 років

 Сталось це завдяки   особистому сприянню Лідера Радикальної партії  Олега Ляшка та його колег по фракції – народних депутатів Андрія Лозового та Василя Амельченка. Та злагодженим діям команди Радикальної партії на Волині, яку очолює Володимир Кравценюк. Також активно відстоював соціальну проблему земляків депутат Волинської облради на Ківерцівщині Юрій Ройко. Саме вони разом ініціювали звернення щодо виділення коштів з державного бюджету на проведення  робіт з  модернізації садочка, який не ремонтувався 40 років, і мав дірявий, наче решето, дах.

Після того, як в  садочку села Липне завершилась перша черга ремонтних робіт і стареньке приміщення будівельники перекрили сучасною метало черепицею, до своїх сільських прихильників завітав заступник Лідера РПЛ Андрій Лозовий.

Молоді батьки та педагоги на зустрічі з Андрієм Сергійовичем дякували  за допомогу, бо кажуть, вже і не вірили, що хтось-таки щось зробить в їх селах.

На що депутат пообіцяв: «І  надалі докладатиму зусиль, щоб держава звертала увагу на важливі соціальні об’єкти Волині. Діти мають навчатися в теплі і затишку!»

Про потреби цього перспективного населеного пункту Волині, де увесь час народжуються дітки і де немає сучасного садочка доповів колегам з бюджетної комісії народний депутат від РПЛ Василь Амельченко. Він також доклав власних зусиль, аби саме Ківерцівщина отримала бюджетну дотацію, а малі волиняни мали змогу виховуватись і проводити своє дозвілля в сучасному дошкільному закладі.

 

 Ціль Радикальної партії: щасливі люди, високі соціальні стандарти

«Село Липне, хоч і віддалене, але  має позитивну динаміку народжуваності. Тут живуть молоді родини, народжується багато дітей. А місцева влада  просто закрила очі на проблему дошкільного закладу, який не бачили  ремонту більше 40 років. Це загрожувало життю малюків і педагогів. Протікав та розвалювався дах, в приміщенні було холодно і вогко. Саме про таку ситуацію ми розповіли Андрію Лозовому. Треба було бачити щасливі посмішки сільських жителів, які  нарешті відчули реальну турботу. Не на словах, а на ділі. Дах вже перекрили, садчок утеплюється, малюкам тут буде гарно і комфортно. Працюватиме ще одна група, куди наберуть нових дітлахів. Липненчани щиро дякували  фракції РПЛ за те, що допомагають вирішувати такі складні соціальні проблеми», – коментує керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.

 Нещодавно своїх виборців в селі Липне відвідав  і депутат Волинської облради Юрій Ройко.

 «Будівельні роботи в садочку в самому розпалі. Добудовується приміщення для нової групи. Люди з нетерпінням чекають завершення робіт. Також на черзі енергомодернізація дошкільного закладу, утеплення стін. Старі вікна будуть замінені на нові, теплозберігаючі. Я постійно навідуюсь сюди, контролюю хід будівельних робіт. Коли все завершиться, садочок отримає друге життя»,- сказав Юрій Петрович.

Олег Ляшко :"З великої свалки, в яку перетворили країну, треба робити велику стройку."

Publiée par Юрій Ройко sur Mercredi 15 mai 2019

«Робота для кожного, гідні доходи, реальні, а не космічні  ціни і тарифи. Справедливість в житті – це щасливі, заможні громадяни, це високі соціальні стандарти і  впевненість кожного українця в завтрашньому дні. Фракція РПЛ, яку очолює Олег Ляшко, команда РПЛ на Волині чує і знає непрості сільські проблеми і вибиває у влади їх виконання, добиваючись гідного життя для волинян», – підсумував голова обласної організації РПЛ Володимир Кравценюк.

Важливо, що Лідер РПЛ нещодавно побував на Рівненщині.

 Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів