Подарунки від Олега Ляшка, новорічний настрій, теплі слова – так вітали діток та пенсіонерів Садівського округу

Подарунки від Олега Ляшка, новорічний настрій, теплі слова – так вітали діток та пенсіонерів Садівського округу

Керівник  Луцької  районної організації РПЛ, депутат Луцької районної ради Олександра Лисак та команда Радикальної партії на Волині продовжили різдвяну благодійну акцію у віддаленому Садівському територіальному округу. За її пропозицією солодкі подарунки отримали  не тільки підопічні геріатричного пансіонату села Білосток Луцького району Волині, але й юні мешканці Садівського територіального округу, яким молода партійка активно опікується.Ініціативу Олександри Лисак підтримало керівництво Радикальної партії на Волині. Володимир Кравценюк, його заступник  Віктор Прокопчук та голова  Молодіжного крила Радикальної партії Волині Юрій Семчук разом з однопартійкою побували в соціальному закладі. Вони привітали стареньких з новим роком, вручили  солодощі та подарунки.
«Нас оцінюють не по тому, що ми маємо, а по тому, що віддаємо! Нам варто вчитися радості в тих, хто прожив життя. Які щирі емоції та ясні обличчя! Зустріч з мешканцями геріатричного пансіонату в селі Білосток надихає на ще кращу роботу», – такими враженнями  після поїздки поділився Володимир Кравценюк.Подарувала  мешканцям Садівського територіального округу не лише солодкі подарунки,  а й привезли теплий одяг, посуд, засоби гігієни, які допомогли зібрати друзі-волонтери.

«Яким би не було великим серце – воно не охопить всього світу. Проте незважаючи на передноворічну метушню, я зустріла багато по-справжньому щиросердних, добрих людей, що допомогли нам привітати мешканців Садівського округу. Тих діток і старичків, що дійсно раді були почути тепле слово. Дякую всім волонтерам та колегам з Радикальної партії. Завдяки вам все вдалось!» – підсумувала  поїздку Олександра Лисак.
Прес-служба Волинської ТО РПЛ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів