«Політика економічного націоналізму – це захист національного виробника», – Андрій Лозовий на 12 каналі (відео)

Минулого понеділка на Волині з робочою поїздкою перебував заступник Лідера РПЛ Андрій Лозовий. Народний депутат відповів на запитання журналіста під час ефіру на 12 каналі.Народний депутат детально прозвітував про діяльність Радикальної партії, розповів про своє бачення політики економічного націоналізму, яку активно втілюють в життя  Олег Ляшко та команда. Насамперед, це – відновлення економіки України, формування середнього класу та активізація роботи малого бізнесу. З цього – забезпечення потреб держави, ефективне виконання  її соціальної функції.

«Україні необхідна політика економічного націоналізму, це політика захисту національно виробника. Створення в Україні нормального середнього класу, тому що у будь-якій цивілізованій державі середній клас – це опора країни. Середній клас формується високими зарплатами, умовно кажучи інтелігенції, щоб вчитель, лікар, науковець мав високу зарплату», – підкреслив заступник Лідера РПЛ.

 За словами Андрія Лозового, якщо  держава дасть серйозний поштовх малому і середньому бізнесу, то це дасть розвиток економіці в цілому.

«Важливий захист національних багатств. У нас сьогодні газ, ліс, бурштин, водойми, земля працюють не на людей. Необхідно закріпити також статус українського фермера бути господарем на своїй землі. За програмою РПЛ українець буде їздити в Європу відпочивати, а не будувати будинки і збирати полуницю», – підсумував народний депутат.