Звернення керівника Радикальної партії Волині до Дня Гідності та Свободи

В 2013 році ми не потрапили в Європу через купку високомірних уродів, які думали, що можуть вирішувати за нас. Незважаючи на те, що ми їм чітко казали, чого ми хочемо. Вони подумали, що всесильні, і слово народу нічого не значить. Що з ними було далі, ми пам’ятаємо. Український народ – це нація, а не раби! Революція Гідності довела, що саме український народ вирішує, як будувати своє життя і свою країну, а не хтось чужий. Ми шукали Європу, а знайшли Україну…


Сьогодні – День Гідності та Свободи. Цей день ми маємо завдяки Небесній Сотні, яка виборола для нас право жити вільними, воїнам АТО, які загинули на Сході за наше сьогоднішнє мирне українське небо. Завдяки кожному, хто тоді прийняв рішення відповідати за своє життя самостійно, а не коритися.
Я хочу, щоб і далі ми боролися за своє і ставили пріоритетом НАШІ інтереси: гідну роботу для українців тут, в Україні, а не за кордоном, якісну освіту для дітей в їх рідному місті, пенсії батькам. Хочу, щоб в магазинах були українські яблука, бо вони найсмачніші, і тому що наш український фермер зможе забезпечити свою родину. Він посадить ще дерева і дасть роботу людям. Давайте шанувати своє, бо ми вільні і гідні цього!

З повагою,

керівник Радикальної партії Волині

Володимир Кравценюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *