Привітання керівника Радикальної партії Волині до Дня працівників сільського господарства.

Мої теплі та щирі вітання з нагоди  свята – Дня працівників сільського господарства, вам, шановні селяни рідного краю!  Я так  само виріс у волинському селі і добре  знаю якою важкою є праця на землі. Скільки потрібно напрацюватись, аби  на столі лежала пахуча хлібина. І як милує серце хлібороба  добре вироблене поле і зелена озимина – запорука майбутнього врожаю.

У селян нашої Волині мозолисті від праці руки  і завжди багато клопотів про землю та  свою господарку – корову, іншу живність. Бо Ви – годувальники країни і можете її озолотити, виробляючи продукцію на експорт. Так і буде, коли стане Президентом Лідер Радикальної партії Олег Ляшко.  Ви недарма турбуєтесь про землю, бо вона таке саме національне багатство нашої країни, як нафта для Еміратів.   І саме ваша мудрість, розсудливість  та працелюбність живить  українську ниву,  зміцнює нашу економіку і збагачує національний достаток країни.

У день свята  бажаю  вам усім міцного здоров’я, душевної гармонії  і оптимізму,  щедрих  врожаїв на вашій ниві. Щастя,добра, благополуччя Вам і вашим близьким !

З найкращими побажаннями – керівник Радикальної партії Волині Володимир Кравценюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *