Привітання команди Радикальної партії Олега Ляшка на Волині з нагоди Дня Державного прапора та Дня Незалежності України!

Привітання команди Радикальної партії Олега Ляшка на Волині з нагоди Дня Державного прапора та Дня Незалежності  України!

Шановні волиняни! В ці серпневі дні виповнюється 27 років, як наша країна постала суверенною і демократичною державою зі своїм гімном, прапором та мовою!

Оці степи, це небо, ці ліси,
Усе так гарно, чисто, незрадливо,
Усе як є – дорога, явори,
Усе моє, все зветься – Україна.

Ці прекрасні слова Ліни Костенко присвячені нашій рідній країні.

Синьо-жовтий прапор – це символ національного відродження, горда мрія наших предків про свободу і славу рідної землі.А що таке Незалежність для кожного з нас? «Це право жити, працювати і виховувати дітей на своїй батьківській землі», – каже Лідер Олег Ляшко. Наші спільні цінності – любов, родина, рідна батьківщина – освячені щирою молитвою до Всевишнього, аби дарував українцям мир і єдність.В день  головного свята держави бажаємо всім волинянам  міцного здоров’я, щедрої долі, успіхів у всіх справах та починаннях.

Нехай мир і злагода панують в нашому спільному домі! Нехай ніколи не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергія та впевненість у власних силах і переконаннях. Бажаємо співвітчизникам мудрості, наснаги та порозуміння!

Слава Україні! Героям слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів