Радикальна партія на Ковельщині провела конкурс різдвяних колядок серед обдарованої молоді району

Радикальна партія на Ковельщині провела конкурс різдвяних колядок серед обдарованої молоді району

Радикальна партія Ковельського району разом з педагогами села Кругель організувала та провела конкурс  різдвяних колядок.  Учасниками цього свята стали дитячі гурти з навколишніх населених пунктів  Ковельщини– сіл Кругель, Старі  та Нові Кошари.

Юні артисти  виконали для жителів села, своїх наставників та гостей свята чудові волинські колядки. Школярі довго та наполегливо готувались до святкового дійства: підібрали  костюми, вивчили народні різдвяні пісні, якими славили народженого в яслах Спасителя ще  їхні дідусі і бабусі.  Вдячні глядачі, серед яких були керівник РПЛ в Ковельському районі Олександр Пасенковський  та голова депутатської фракції Радикальної партії в Ковельській районній раді Вячеслав Шворак, нагородили їх щирими оплесками та подарунками. Найкращі дитячі  колективи отримали заслужені грошові премії. 
Після конкурсу всі юні учасники та їх наставники залюбки поласували солодкою ватою та поп-корном.

«Це чудове свято для дітей та педагогів відбулось за підтримки нашого Ковельського осередку. Кошти на нагороди та солодощі виділив керівник фракції, наш активний депутат Вячеслав Шворак. Його добре знають сільські педагоги та культпрацівники, адже він завжди підтримує  місцеві заходи культурно-просвітницького значення, виділяє кошти на розвиток дитячого спорту . Це важливо, адже наші діти мають виховуватись в національних традиціях і шанувати їх. А ще – рости здоровими та фізично загартованими. Наші  однопартійці на Ковельщині роблять добрі справи і досвід їх роботи з мешканцями місцевих громад вартий якнайширшого запозичення», – підкреслив  керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.
Прес-служба Волинської ТО РПЛ

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів