Радикальна партія на Волині активно готується до виборів в Торчинській ОТГ

Радикальна партія на Волині активно готується до виборів в Торчинській ОТГ

Вибори в Торчинській ОТГ призначені на 29 квітня. Часу залишається не багато, а отже триває активна підготовка. Днями команда Радикальної партії на Волині відвідала Торчин. Керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк провів нараду з майбутніми кандидатами.
Також на нараді був присутній Антон Даниленко, заступник Голови Виконкому Радикальної партії. Він приїхав з Києва, щоб допомогти спланувати і ефективно провести передвиборчу роботу кандидатів, обговорити їх бачення, проблеми і знайти шляхи їх вирішення.

Звертаючись до присутніх, Антон Даниленко зауважив: «Ви як кандидати маєте максимально сконцентрувати на собі людей. Після виборів ми теж будемо працювати разом, виконуючи обіцяне і досягаючи поставленних передвиборчих цілей».«Наша мета – це потужна команда людей, які знають місцеві проблеми, здатні брати на себе відповідальність, згуртовувати навколо себе однодумців і разом виконувати заплановане», – підкреслив Володимир Кравценюк в розмові з кандидатами.Присутні активно ділилися своїм баченням майбутньої об’єднаної Торчинської громади. Олександр Свирида, член Бюро РПЛ на Волині, дав пораду кандидатам: «Спілкуйтеся з людьми, розповідайте їм, як є насправді, які ваші плани,що зробили і що зробити за їх підтримки, спонукати їх самих до роздумів».

Прес-служба РПЛ на Волині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів