Радикальна партія вітатиме в Луцьку ветеранів освяченими пасками і крашанками

Радикальна партія вітатиме в Луцьку ветеранів освяченими пасками і крашанками

Заступник голови РПЛ в Луцьку Олександр Лукашевський разом з однопартійцями відвідав міську громадську організацію ветеранів – Луцький Фонд милосердя та здоров’я. Радикальна партія на Волині має на меті організувати благодійну акцію до Великодніх свят. Команда планує привітати ветеранів освяченими пасочками та крашанками, подарувати святковий настрій і передати щирі вітання від Лідера Радикальної партії Олега Ляшка. Про це йшлося на зустрічі у фонді милосердя та здоров’я.
«Хочу сказати, що Радикальна партія на Волині, і зокрема наші луцькі однопартійці, дієво співпрацюють з Луцьким Фондом милосердя і здоров’я, щомісяця організовують свята для його учасників. Ці люди багато зробили для розвитку міста, Волинської області, їх життя – це гарний приклад для наслідування. Тому такі доброчинні акції завжди на часі», – відмітив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.
«Хочемо підтримати  побут наших дорогих ветеранів. Не секрет, що не всім під силу приготувати великодню здобу, багато хто з цих лучан прикутий до ліжка. Ми маємо намір провідати наших славних земляків, рознести вже освячені паски і крашанки, побажати великоднього настрою і доброго здоров’я. Цю великодню акцію проводимо на волонтерській основі. Людям буде приємно і радісно, це – головна мета нашого доброчинного заходу»,- підсумував Олександр Лукашевський. 

Прес-служба Радикальної партії на ВолиніЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів