Радикальна партія на Волині відзначила діток з багатодітних родин та учасників АТО – переможців конкурсу «Мир очима дітей»

Завершився конкурс дитячих малюнків «Мир очима дітей», який організувала в області  команда Радикальної партії на Волині. Свої  художні роботи  талановиті діти  могли виконати не лише олівцями чи фарбами, але й крейдою, пастеллю і звичайними кульковими ручками. Всім юним учасникам організатори  гарантували отримання призів.
 Важливо, що в цьому художньому дійстві  взяли активну участь  вихованці Торчинського садочка «Сонечко». Серед них були і діти учасників АТО та представники багатодітних родин селища. Юні художники малювали фарбами і фломастерами, вирізали і клеїли барвисті аплікації. Вийшло гарно і зворушливо.
«Хлопчики і дівчатка знають,що мир – це найголовніше бажання всіх українців. Особливо мріють про це діти, чиї батьки зараз на передовій – захищають нашу країну в АТО. Вони хочуть миру Україні. Щоб їх старші брати і батьки  повернулись додому живими. Працювали вдома, отримували гідні зарплати і приносили своїм діткам цукерки. Щоб їх мами були  усміхнені і родини – щасливі. Саме за сильну країну, сучасну українську армію, за мир в Україні виступає наша Радикальна партія і її Лідер Олег Ляшко. Всі ці мрії юні художники реалізували на аркушах паперу і отримали заслужені нагороди»,- підкреслив керівник РПЛ на Волині  Володимир Кравценюк .Від імені команди РПЛ на Волині депутати Олександра Лисак та Олександр Свирида побували в Торчинському закладі дошкільної освіти «Сонечко» і вручили заслужені нагороди від обласного партійного осередку діткам – найактивнішим учасникам конкурсу дитячих малюнків «Мир очима дітей».

Партійці  щиро привітали юних переможців, побажали їм рости здоровими та подякували їх наставниками і батькам за те, що виховують їх патріотами.

Прес-служба Радикальної партії на Волині