Радикальна партія на Волині вітає іменинників подарунками

Радикальна партія на Волині вітає іменинників подарунками

РПЛ на Волині вкотре організувала святкове дійство – День іменинника для представників Луцького фонду милосердя та здоров’я. Партійці з Луцька Олександр Лукашевський та Сергій Давидюк привітали шанованих людей, які в березні відзначили свої дні народження. Гості передали винуватцям свята подарунки – продовольчі набори, календарі та сувеніри з партійною символікою Радикальної партії .
«Луцький фонд милосердя та здоров’я – численна громадська організація міста Луцька. Мені приємно чути, що кожного місяця партійці нашої Луцької організації приходять в фонд і вітають іменинників. Вдячний їм за добрі справи і підтримку наших пенсіонерів.Впевнений, вони це цінують»,- підкреслив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

«Наші ветерани – особливі.Енергійні, ініціативні, з багатим життєвим досвідом. Із задоволенням вітаємо їх, бажаємо ще багато років життя та міцного здоров’я»,- наголосив заступник голови РПЛ в Луцьку Олександр Лукашевський .Важливо, що волинські партійці планують і надалі спільні благодійні проекти разом з Луцьким фондом милосердя та здоров’я.

Прес-служба Радикальної партії на Волині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів