Радикальна партія поверне життя, роботу і корову в українське село

Керівник  РПЛ  на Волині Володимир Кравценюк розповів про  План порятунку  села, який розробили Олег Ляшко та  його команда.Президент США Дональд Трамп виділить $12 млрд. американським фермерам для захисту від торгових воєн з Китаєм та ЄС. Про це  офіційно оголосив уряд США. Радикальна партія вимагає від влади надати українським селянам таку ж допомогу. Плану порятунку села, який розробила РПЛ, поверне корову і роботу в село.

«Зараз українські фермери від держави не отримують нічого – всі державні дотації забирають олігархи і латифундисти. Наша політична сила  зупинить цю політику ігнорування українських селян. Зокрема,  кожна сільська сім‘я, яка тримає корову, отримає 5 тисяч  гривень  держпідтримки; кожен, хто орендує землю, буде зобов‘язаний тримати корів: на один орендований гектар – одну корову.  Кожен сільгоспвиробник, який побудує корівник – отримає компенсацію 50% вартості будівництва;  хто купить український трактор, сівалку чи інший сільгоспреманент – отримає 40% компенсації від держави», – зазначив Володимир Кравценюк.Голова   обласного осередку РПЛ  підкреслив, що сільгоспкооперативи будуть на 5 років звільнені від сплати податків і отримають доїльні апарати і холодильні установки. Разом з тим, держава компенсуватиме 30% вартості будівництва об‘єктів соцкультпобуту на селі – клуби, дитсадки, дороги, водогони, світло, спортмайданчики.

Важливо, що Радикальна партія виступає за те, аби закріпити  в Конституції фермерство як основу аграрного устрою України і заборонити  продавати землю іноземцям.

«Переконаний, що наш Лідер і його команда повернуть життя, роботу і корову  в наше село.  Для прикладу: депутат Луцької районної ради від нашої партії Надія Крицька разом з рідними утримує сімох корів у власному присадибному господарстві в селі Буків Луцького району. Смачну молочну продукцію два рази на тиждень продає в місті Луцьку. Має постійних покупців і свою невелику,але постійну справу. Прямі дотації на кожну корову, кредити під малі відсотки, так необхідні фермерам доїльні апарати та холодильники від держави, – це можливість для родини Надії Миколаївни і сотень волинян, які не мають роботи, створювати свій малий бізнес. Розвивати його і заробляти. Цього домагається від влади Олег Ляшко. Адже це – не лише зайнятість селян, але й соціальний та економічний розвиток сільських населених пунктів, які зараз занепадають», – підсумував Володимир Кравценюк.