Радикальна партія про Антикризовий план підтримки аграріїв

Радикальна партія про Антикризовий план підтримки аграріїв

Радикальна партія Олега Ляшка розробила Антикризовий план для сільського господарства, який стимулюватиме розвиток національного аграрного сектора країни. В його основі – масштабні державні програми підтримки агропереробки та спеціальні програми для тваринництва. Про це розповів керівник  Радикальної партії на Волині  Володимир Кравценюк.
«Лідер Радикальної партії Олег Ляшко пропонує Уряду запровадити дотації для всіх власників корів – фермерів та великих агрофірм в розмірі 5 тисяч гривень за кожну тварину. Бо якщо немає дотацій – селяни ріжуть корів. За 2017 рік було забито 150 тис голів великої рогатої худоби. Якщо так піде далі, дуже скоро чиновників в Україні буде більше, ніж худоби» , – підкреслив Володимир Кравценюк.За словами голови обласної парторганізації РПЛ, великим транснаціональним корпораціям та агрохолдингам байдуже, що буде з українськими селянами. Їм потрібен швидкий заробіток, який дають технічні культури – соя, рапс, соняшник, а також збіжжя – пшениця та кукурудза. Латифундисти фактично за безцінь вивозять за кордон зерно, а Україна на самому лише експорті зернових та олійних культур щороку втрачає мільярди доларів. Посіяли, зібрали, вивезли за кордон, отримали свої мільярди, а селян залишили ні з чим.«Продавати продукцію, створену українськими руками – на цьому постійно наголошує Олег Ляшко. Це значно – вигідніше, бо оживає економіка. Створюються нові робочі місця,сплачуються податки. Українці можуть робити в сто разів краще та якісніше, при цьому наші люди матимуть роботу, достойну зарплату і не побиратимуться по світах. Це – дієва політика майбутнього Народного Президента», – наголосив Володимир Кравценюк.

Керівник РПЛ на Волині зазначив,що для цього Уряд повинен надавати підприємствам, які спеціалізуються на агропереробці, пільгові кредити як у закордонних конкурентів – тобто під 2-3%, а не під 17-20%. Тоді вони зможуть виробляти більше продукції і створити більше робочих місць, а значить – у людей будуть більші зарплати і пенсії.«Депутат Луцької районної ради від нашої партії Надія Крицька разом з рідними утримує сімох корів у власному присадибному господарстві в селі Буків Луцького району. А смачну молочну продукцію два рази на тиждень продає в місті Луцьку. Має постійних покупців і свій невеликий, але постійний бізнес.  Прямі дотації на кожну корову, пільгові кредити,пільги на придбання фермерами доїльних апаратів та холодильників,- це можливість для родини Надії Миколаївни і сотень волинян, які сидять вдома і не мають роботи, створювати свій малий бізнес, розвивати його і заробляти. Цього домагається від влади Олег Ляшко. Адже це не лише зайнятість селян, але й відрахування до бюджету, створення молочних спілок на селі і стимул для розвитку сільської громади», – підсумував Володимир Кравценюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів