Радикальна партія в Луцьку опікується ветеранами Фонду милосердя та здоров’я

Радикальна партія в Луцьку опікується ветеранами Фонду милосердя та здоров’я

Заступник голови Луцького партосередку Радикальної партії  Олега Ляшка Олександр Лукашевський разом з однопартійцями стали добрими друзями та опікунами Луцької громадської організації ветеранів. Вкотре вони організували  святкове дійство День іменинника для поважних представників Фонду милосердя та здоров’я із щирими вітаннями та подарунками. Партійці передали винуватцям свята календарі та сувеніри від Лідера Радикальної партії Олега Ляшка, а також продовольчі набори. Запевнили, що обов’язково прийдуть сюди ще.
Ця благодійна робота – не одноразова акція, а постійне дійство.

«Ветерани  заслуговують найбільшої уваги та найкращих подарунків. Нам, молодим, не вистачає їх енергії, досвіду та життєвої мудрості. Тому я дуже радий, що Радикальна партія на Волині, зокрема, наші луцькі однопартійці дієво співпрацюють з керівником цієї ветеранської організації Лідією Тарасюк, щомісяця організовують свята для її поважних учасників», - наголосив Володимир Кравценюк.
«На нашому святі були присутні цікаві люди – ветерани нашого міста Луцька, які своєю працею зробили багато позитивних справ для  нас усіх. Ми їх привітали і хочемо підтримати їх побут. Зараз формуємо списки членів цієї організації, адже незабаром Великодні свята. Хочемо привітати їх освяченими пасочками, побажати здоров’я і довгих років життя. Благодійна співпраця з ветеранами продовжуватиметься», – підсумував Олександр Лукашевський .

Прес-служба Радикальної партії на ВолиніЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів