Радикальна партія в м. Луцьку привітала зі святом 8 Березня активісток Волинського фонду милосердя та здоров’я

Радикальна партія в м. Луцьку привітала зі святом 8 Березня активісток Волинського фонду милосердя та здоров’я

Луцька команда РПЛ привітала зі святом весни та краси  своїх добрих  друзів – активісток Волинського фонду  милосердя та здоров’я. Очолює цю громадську організацію мила та енергійна жінка Лідія Іллівна Тарасюк, яка згуртувала  ветеранську громаду обласного центру Волині і є ініціатором багатьох благодійних проектів. Радикальна партія активно допомагає реалізовувати їх корисні задуми.
«В цій громадській установі під керівництвом Лідії Іллівни працюють особливі жінки, які підтримують наших дорогих ветеранів, роблять все можливе, щоб полегшити їх життя, прикрасити їх будні. Щиро вітаю цей чудовий жіночий колектив і також всіх жінок Волині, наших сестер, мам і бабусь, коханих, з Днем 8 Березня! Ми, чоловіки, даруємо вам перші весняні квіти і теплі слова вітань. А ще бажаємо найважливішого – здоров’я, радості, миру і добра. Ми докладемо всіх зусиль, аби зберегти цю весняну подію для нашого жіноцтва», – підкреслив у коментарі керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.
«Разом з однопартійцями вітаємо з чудовим весняним святом жінок Волинського фонду милосердя та здоров’я. Хай ніколи не в’яне ваша чарівність! Хай веде вас у житті ніжність, ласка та любов! Усі квіти землі вам та низький уклін!», – такими словами привітав громадських активісток керівник Радикальної партії у м. Луцьку Андрій Токаренко.

Прес-служба Радикальної партії на Волині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів