Радикальна партія вимагає припинити корупцію на залізниці

Радикальна партія вимагає припинити корупцію на залізниці

Олег Ляшко та команда РПЛ вимагають від Уряду не допустити чергового підвищення тарифів Укрзалізниці та припинити корупцію у транспортній сфері. На цьому наголосив керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.
«За останні 2 роки державне підприємство “Укрзалізниця” підвищувало свої тарифи щонайменше 4 рази. При цьому чиновники обіцяли пасажирам нові вагони і розширення залізничної інфраструктури, але натомість досі продовжують возити людей у брудних вагонах-теплушках. У таких колись німці українських остарбайтерів возили», – підкреслив голова обласної організації РПЛ.

«На державному підприємстві процвітає корупція. Майже 400 залізничних станцій закриваються на Чернігівщині, Полтавщині, Сумщині та в інших областях України. Промисловим підприємствам не вистачає вантажних вагонів, щоб перевезти свою продукцію. Неофіційно вони скаржаться, що мусять платити Укрзалізниці хабарі по 300 доларів за один вагон, щоб не зірвати контракти і вчасно доставити товари покупцям. В цей час Укразалізниця віддає пріоритет російським компаніям, які транзитом везуть свою продукцію через Україну», – наголошує Лідер РПЛ Олег Ляшко.Саме тому команда  РПЛ вимагає від Уряду, Укрзалізниці та Міністерства інфраструктури припинити цю політику – натомість розвивати транспортну мережу, яка повинна працювати на національного виробника, національну економіку і розвиток національного ринку.

«Вище перераховані проблеми характерні і для нашого волинського регіону, який розташований поруч з Євросоюзом. Багато волинян працює на великих залізничних станціях Луцьк, Ківерці, Ковель та в інфраструктурі  «Укрзалізниці».  Людям важливо мати роботу, вчасно отримувати зарплату, стимулюючи своєю працею не корупціонерів, а національну транспортну мережу.  Обслуговувати нові європейські маршрути, які мають бути доступними за ціною та послугами для наших співвітчизників. Тому вони активно підтримують вимоги Лідера та нашої команди», – підсумував Володимир Кравценюк.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів