Радикальна партія вимагає, щоб мінімальна пенсія становила не менше 3 тисяч гривень

Радикальна партія вимагає, щоб  мінімальна пенсія становила не менше 3 тисяч гривень

Олег Ляшко та команда РПЛ  добиваються, щоб у держбюджеті на наступний рік мінімальна зарплата була зафіксована на рівні 6 тисяч  грн,  мінімальна пенсія – 3 тисячі грн. На цьому наголосив керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк. 

«В проекті державного бюджету на 2019 рік Уряд пропонує підняти мінімальну зарплату з 3 723 грн. до 4 173 грн., а мінімальну пенсію на жалюгідні 62 грн – з 1 435 грн. до 1 497 грн. Принизливі мізерні пенсії у 1,5 тисячі грн. отримують 4 мільйони українців. Це в першу чергу колишні колгоспники, чорнобильці та військовослужбовці. Лідер нашої політичної сили вимагає від Уряду негайно перерахувати пенсії, адже ресурс для цього у Пенсійного фонду є»,- підкреслив голова обласної організації РПЛ.«Нехай на мінімалку в 4 тисячі  грн. спробують місяць жити ті, хто її хоче встановити. За підрахунками РПЛ, мінімальна зарплата має складати 6 тисяч грн. на місяць. Тоді середня зарплата буде 12-13 тисяч  грн. Це не межа, але краще, ніж зараз. Якщо підвищиться мінімальна зарплата, зросте і мінімальна пенсія –  до 3 тисяч грн. Для людини, яка зараз живе на 1,5 тисячі  грн., збільшені пенсії – це суттєві гроші»,- продовжив Володимир Кравценюк.

Важливо, що  Олег Ляшко та Радикальна партія також вимагають від влади забезпечити законне право пенсіонерів на безкоштовний проїзд у громадському транспорті, щоб їх не викидали з маршрутки як собак. Для цього  пропонуємо щомісяця видавати пенсіонерам по 300-400 грн, щоб вони самі вирішували куди, коли і як їм їздити. Це буде справедливо і покладе край бардаку та сваволі у маршрутках.

«Одна з відвідувачок нашої громадської приймальні, пенсіонерка з Луцького району  розповіла, що отримує 1400 гривень пенсії, маючи майже 40 років стажу.  Вся проблема, що заробітна плата на сільгосппідприємстві була невеликою. Тому і пенсія взагалі мізерна. Таких, як ця поважна жіночка, 4 мільйони пенсіонерів в Україні. Це колишні колгоспники, чорнобильці, військовослужбовці, яким не перерахували пенсії і вони отримують копійки.   Сьогодні  неможливо прожити на 1,5 тисячі гривень – ліки купити, за комуналку заплатити. З чим вже йти на базар, бо саме там найдешевші продукти, як стверджують волинські пенсіонери. Ми всі бачимо в магазинах, що пенсіонери вибирають найдешевші продукти. Це – принизливо! І так в нашій країні не повинно бути. Літні люди розбудовували країну, робили її сильнішою – тому вони заслужили повагу і державну підтримку», – підсумував Володимир Кравценюк.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів