Радикальна партія вимагає від Уряду повернути людям право на отримання субсидій

27 квітня  цього року Уряд змінив правила надання житлово-комунальних субсидій. В урядовому проекті бюджету на 2019 рік на субсидії передбачено на 20 мільярдів   гривень менше, ніж цьогоріч.  Олег Ляшко та РПЛ вимагають від Уряду скасувати своє рішення від 27 квітня, яке  обмежує право українців на отримання субсидій, та повернути соціальну норму споживання газу. Про це розповів керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.
«Нові правила призначення субсидій – це знущання над нашими людьми! Влада перетворила оформлення субсидій на профанацію з єдиною метою – аби відрізати мільйони сімей від можливості їх отримувати. Громадяни з мінімальними доходами не можуть оплачувати комуналку і заради субсидій змушені оформлювати фіктивні розлучення або виписувати рідних дітей з квартири»,-  підкреслив голова обласної організації РПЛ.Володимир Кравценюк зазначив, що сім’я з доходом у 2 тисячі грн.  не повинна платити таку ж саму ціну за комунальні послуги, як голова «Нафтогазу» Андрій Коболєв, який отримує 3 мільйони  грн.  на місяць. Тому коли люди вкладаються в 1,5-2 тис кубів газу в опалювальний сезон – вони мусять платити вдвічі менше, а не побиратися за субсидіями.

«Минулого тижня Олег Ляшко зустрічався з волинянами. Вони скаржилися йому на те, що не мають можливості отримувати субсидії. Якщо пенсія в людини – 3500 гривень ,то субсидію вже не дають. Тому Лідер РПЛ вимагає від Уряду скасувати своє рішення і повернути людям право на отримання субсидій. Щоб  ця соціальна виплата призначалась незалежно від того, яка пенсія – 1500 чи 2000 гривень.  Адже  все одно вона мізерна за розміром»,- підкреслив Володимир Кравценюк.«Влада економить на людях замість того, щоб долати контрабанду, відновлювати власну економіку, створювати робочі місця. Щоб наші люди заробляли і не потребували цих субсидій. Олег Ляшко та РПЛ вимагають від Уряду забезпечити українцям нормальні зарплати і пенсії – тоді потреба у субсидіях зникне» ,-підсумував керівник РПЛ на Волині.