Радикальна партія вимагає від Уряду скасувати рішення про премію у 45 мільйонів доларів для чиновників Нафтогазу

Керівник  РПЛ  на Волині Володимир Кравценюк оприлюднив  позицію Радикальної  партії  стосовно того, як преміюють себе посадовці НАК «Нафтогаз», залазячи у кишеню до кожної української родини.
За його словами, позиція Радикальної партії  і її Лідера Олега Ляшка наступна: правління державної компанії НАК Нафтогаз ухвалило рішення про виділення собі премій на 45 мільйонів доларів. Такі премії для керівників державної компанії – це нонсенс, це «пір під час чуми», такого ніде в світі немає. Так, вони виграли у Стокгольмі арбітраж проти російського Газпрому, але при цьому на дорогих міжнародних юристів витратили десятки мільйонів долларів.«Фактично ці премії – за рахунок простих українців. Вони залізли у кишеню до кожної української сім’ї, яка віддає останнє, щоб заплатити за комуналку і 3 мільйони  гривень зарплати на місяць голові Нафтогазу»,- підкреслив керівник Радикальної партії на Волині.

Уряд каже, що потрібно піднімати тарифи на газ. При цьому, Нафтогаз звітує про десятки мільярдів гривень прибутків, а державна компанія Укргазвидобування має 300% рентабельності. Це називається “зовнішнє управління”, адже у Нафтогазі з 7 членів наглядової ради 4 (тобто більшість) – іноземці і лише 3 українці. Радикальна партія вимагає це припинити.«Для чого підвищувати тарифи на газ? Щоб премії мільйонні платити чиновикам? Для цього немає жодних причин. Адже собівартість газу українського видобутку 1,5 – 2 тисячі гривень. Це означає, що тариф на газ має бути 3 – 4 тисячі гривень,- »,- підсумував Володимир Кравценюк.