Радикальна партія висуває народного Президента (відео)

Радикальна партія висуває народного Президента (відео)

Делегати 22 з’їзду Радикальної партії в Києві: вчителі з Чернігівщини, лікарі з Рівненщини, фермери з Черкас, волонтери з Маріуполя, викладачі зі Львова та люди з інвалідністю з Києва, підприємці та лікарі з Волині підтримали Олега Ляшка кандидатом в Президенти України.За висунення Лідера РПЛ  на цю посаду одноголосно проголосували півтори тисячі делегатів, серед яких також була і волинська команда РПЛ.

 «Олег Ляшко без сумніву буде наступним Президентом! І нарешті на цій високій посаді буде справжній патріот, ефективний та сильний керівник, якій зможе навести лад в Україні і забезпечити її розвиток. Наш Лідер власним прикладом доводить, що проста людина, сирота, вихованець інтернату може досягнути будь чого завдяки наполегливій праці. Так, як він ставиться до роботи та команди, доводить, що він може досягнути того, що обіцяє. Олег Ляшко дуже вимогливий до себе, і до кожного. Принциповий і не терпить несправедливості. Це якості справжнього народного Лідера!»,- підкреслив голова Волинської обласної організації РПЛ Володимир Кравценюк.

Майбутній народний Президент переконаний, що найперше потрібно подолати бідність, підняти економіку, навести лад в державі та дати шанс українцям достойно працювати в рідній країні, а не виїжджати на заробітки за кордон.   Олег Ляшко каже, що буде жорстким, але справедливим Президентом і перетворить Україну на країну можливостей для всіх.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів