Радикали Горохівщини захистили селян від енергетичних монополістів

Радикали Горохівщини захистили  селян від енергетичних монополістів

Про це  розповів голова Горохівської районної організації Радикальної партії Олега Ляшка Віталій Клемба, звітуючи на конференції про  роботу  партійної депутатської фракції на Горохівщині перед в.о голови Волинської ТО РПЛ Володимиром Кравценюком та однопартійцями.
Відтак конфліктна ситуація з енергетичними монополістами з ПАТ «Волиньобленерго» виникла після того, як  в двох селах Горохівського району Бужанці та Ржищеві з’явилась невідкладна потреба в заміні старих  порохнявих стовпів  на залізобетонні. Коли розпочались ці роботи, енергетики поставили жорстокий ультиматум селянами, переважна більшість яких не має сталих заробітків, заплатити Горохівській філії ПАТ «Волиньобленерго» 2 мільйони гривень за встановлення сучасних обмежуючих запобіжників електроенергії.   Інакше  потужності електропостачання  місцевим господаркам не вистачить навіть для того, аби закип’ятити електрочайник.

“Від імені нашої депутатської  фракції Радикальної партії  Олега Ляшка в Горохівській райраді я пояснив чиновникам, що  зубожілі з вини держави  селяни – це не ті соціальні верстви,  на яких потрібно заробляти.  Підключились до вирішення цієї важливої соціальної проблеми однопартійці. Направили звернення від сільських мешканців до  Волинської обласної  ради  та адресували такий же документ заступнику керівника фракції РПЛ у Верховній Раді Андрію Лозовому”, – Віталій Клемба проінформував колег про те, як захищали  місцевих аграріїв.Виконуючий обов’язки голови Волинської ТО РПЛ Володимир Кравценюк у своєму виступі відмітив згуртованість і боєздатність Горохівського радикального осередку, який  захистив своїх виборців від здирницьких дій енергетичних монополістів.

Прес-служба Волинської ТО РПЛ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів