Референдум про скорочення чисельності депутатів та смертна кара для корупціонерів – Олег Ляшко залізною рукою наведе порядок

«Усі суспільно важливі питання в країні має вирішувати народ!»,- переконаний Олег Ляшко, який зробить все, аби відновити порядок в країні, побороти корупцію та зробити Україну сильною державою.«Президент Олег Ляшко скасує депутатську недоторканність, обмежить до двох разів термін перебування в депутатах, тому що багатьох з Верховної  Ради  можна винести тільки вперед ногами на Байкове кладовище. По-іншому вони виходити не хочуть. Восени 2019 року Президент Олег Ляшко проведе референдум про скорочення чисельності депутатів парламенту до 250 разом із парламентськими виборами. Планую  винести на референдум також і питання запровадження смертної кари для корупціонерів. Тих, хто грабує українців, треба розстрілювати!»,-  сказав політик.

Також Олег Ляшко наведе порядок із нарахуванням зарплат чиновникам. Не можна встановлювати космічні зарплати керівникам державних підприємств в країні, де люди останні гроші віддають, щоб заплатити за комуналку, де діти не доїдають, а м’ясо бачать лише на великі свята, де рахують останні копійки, бо не знають купити таблетки чи заплатити комірне. І Президент, і Уряд, і парламентська більшість закривають на це очі і потурають мародерству під час війни.

«Я заарештую рахунки високопосадовців, зокрема очільника «Нафтогазу» Андрія Коболєва, і скасую рішення Уряду про підвищення цін на газ та встановлю справедливі зарплати і пенсії. Українцям потрібні сильна економіка, нові робочі місця, збільшення зарплат, перерахунок пенсій, відновлення державного контролю за цінами на ліки і продукти харчування, щоб народ не голодував, а молодь не шукала кращої долі по закордонах»,- підсумував свій план з наведення порядку  Олег Ляшко.