Роботу – українцям!

законопроект, осередок

Комітет з питань економічної політики ВР підтримав законопроект радикалів «Купуй українське, плати українцям!».

Документ, авторами якого є народні депутати Олег Ляшко та Віктор Галасюк, спрямований на підтримку національного виробника. Суть його полягає в обов’язковому врахуванні місцевої складової при державних закупівлях. Внаслідок цього українські, а не закордонні компанії отримуватимуть держзамовлення, і українці матимуть роботу і гідну зарплату, наголошують представники Радикальної партії.

 «Airbus» уклав історичну угоду на 50 мільярдів доларів про виготовлення 400 літаків. Я хочу, щоб і наші підприємства «Антонов», «Мотор Січ», Харківський тракторний завод, Львівський автобусний завод  укладали такі історичні угоди. Натомість, у нас київська влада майже за 2 мільярди бюджетних коштів купила польські трамваї, бо львівська фірма програла польській у тендері з різницею у тисячу гривень! І якби ж то польські трамваї були, а то російські з Уралу через Польщу постачатимуть в Україну!», – обурився Ляшко на комітеті.

Народний депутат підкреслив, що чимало товарів Україна здатна виробляти сама і, купуючи їх за кордоном, ми даруємо іншим країнам робочі місця, інвестиції та податки.

«Звісно, не так просто буде протистояти лобістам закордонних компаній, коли справа дійде до ухвалення документу в сесійній залі. Навіть представник міністерства економічного розвитку висловився проти нашого закону, бо вони там звикли торгувати «родіной» та національними інтересами. А ми закликаємо торгувати українською продукцією! Ми хочемо створювати робочі місця для українців, а не для іноземців. Змусимо владу поважати національного виробника!», – запевнив лідер РПЛ.

Співавтор документу Віктор Галасюк додав, що завдяки ініціативам радикалів національні виробники отримають нові ринки збуту, а держбюджет – десятки мільярдів гривень.

«Представник Міністерства економіки виступив проти нашого законопроекту. Така позиція уряду мене шокувала. Бо революційна стратегія, яку ми пропонуємо, вигідна країні, а також відповідає всім міжнародним домовленостям України в рамках СОТ, Асоціації з ЄС та іншим. Проблема, думаю, в тому, що деякі представники влади працюють не в інтересах країни, а у власних інтересах. Але ми заженемо за можай тих, хто проти підтримки українських виробників!», – підкреслив Галасюк.

Партія, законопроект

«Волинські підприємці однозначно схвалюють законопроект нашої партії «Купуй українське, плати українцям». Адже він дає можливість активно розвивати  власне виробництво,- підкреслив керівник Радикальної партії Волині Володимир Кравценюк,-  І нарощують його темпи . Про це свідчить робота одного з результативних виробництв Волині – деревообробного підприємства «Цумань», яке в червні цього  року відвідав  Лідер РПЛ Олег Ляшко. Тут   створено сто додаткових робочих місць для місцевих мешканців. І при цьому, підприємство працює стабільно,  вчасно виплачує заробітну плату, поповнює місцевий бюджет Ківерцівського району щораз більшими податковими відрахуваннями.  Радикальна партія таки змусила владу  поважати  власного національного виробника в особі місцевих лісопереробників, які  виробляють власну продукцію, реалізують її, забезпечують людей роботою  і сплачують до бюджету Волині  мільйони гривень».

Галина Іваненко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *