Села волинського Полісся лише мріють про Інтернет

Села волинського Полісся лише мріють про Інтернет

До села Кропивники, це глибинка Шацького району, планують підключити Інтернет від «Укртелекому».

Про це йшлося на сесії Шацької селищної ради. Аби в невеликому селі Кропивники жителі мали якісний Інтернет, із бюджету Шацької ОТГ на співфінансування робіт виділили 20 тисяч гривень.

Як повідомили в Шацькій ОТГ, це питання тісно переплітається і з роботою листонош по селах – саме на їх відсутність та роботу поштових відділень скаржаться чимало жителів Шацького району. Так через мережу Інтернет люди зможуть оплатити комунальні послуги, внести показники за електроенергію.

Тож, у сільській бібліотеці планують поставити комп’ютер чи ноутбук, а люди зможуть скористатися ним, аби внести показники за електроенергію та здійснити оплату.

Цю ситуацію прокоментував керівник  РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.

«Ось такою є реальна ситуація на Волині. Відділення поштового зв’язку закривають, як нерентабельні. Про  Інтернет волинські селяни, як от в селі Кропивники, лише мріють.  Щоб був єдиний в селі комп’ютер, і ним можна було скористатись, щоб оплатити комунальні послуги. Добре, що керівники об’єднаної громади клопочуться про це і знаходять кошти, аби люди мали доступ до цивілізації. Звичайно, проект електронного урядування надзвичайно крутий. Але потрібно знати реальні потреби наших співвітчизників і спочатку провести надійний Інтернет-зв’язок в кожне село. І вже тоді реалізувати «ідею єдиного вікна» та поліпшувати адміністративні веб-послуги»,- підкреслив Володимир Миколайович.

Важливо, що керівник РПЛ на Волині оприлюднив звіт про свою діяльність.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів