Серед учасників тренінгу в Локачах – учасник миротворчої місії в Конго

Минулої суботи  відбувся новий вересневий тренінг-семінар для партійців Локачинської  районної організації Радикальної партії.
Навчальне заняття, тема якого внутрішня та зовнішня комунікація з майбутніми виборцями,  відвідав і керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

«Наші колеги в селах прагнуть отримати більше знань. Вони приходять на тренінги в суботу та неділю і готові працювати, розвиватися.   В  Локачах вже сформували первинки, і наші  партійці  працюють в полях. Спільно навчаємось та обговорюємо, що позитивне можна зробити для кращого життя. Приємно, що кожного разу я бачу в залі нові обличчя. Серед знакових постатей в Локачах тепер наш колега Юрій Олександрович  Піонтковський – учасник АТО та миротворчої місії в республіці Конго. Його життєвий досвід –  безцінний, він – справжній патріот, а тепер ще й член Радикальної партії. Приємно бачити таких людей в наших рядах», – підкреслив керівник  Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк. «Нам дуже допомагає в роботі наша партійна газета «Слово Ляшка. Волинь»,  агітаційні листівки. Тепер керівники сільських первинок знають, як правильно використовувати агітаційні  матеріали, щоб наші виборці отримали максимум інформації про нашу політичну силу і зробили свій правильний вибір», – зазначив голова Локачинського районного осередку РПЛ Михайло Українець.

Важливо, що в  тренінг-семінарі  були задіяні всі його учасники, які спілкувались, дискутували, мали можливість висловити свої думки і отримали чимало нових вражень.