«Середній клас – опора країни», – Андрій Лозовий на Волині

«Середній клас – опора країни», – Андрій Лозовий на Волині

Минулого понеділка на Волині з робочою поїздкою перебував заступник Лідера РПЛ Андрій Лозовий. Політик поїхав у глибинку, віддалені села Ківерцівського району Волині, де його з нетерпінням чекали селяни, педагоги, працівники дошкільних закладів.Радикальна партія за гідне життя для селян та освітян

В селі Липне Андрій Лозовий відвідав місцеву школу і дитячий садочок “Сонечко”. Нещодавно  в цих сільських освітянських закладах зробили  хороший ремонт, перекрили дах. На це була спрямована державна субвенція, про виділення  якої подбала фракція РПЛ в парламенті  за поданням команди Радикальної партії на Волині.

Село Липне, а також сусідні Холоневичі мають позитивну динаміку народжуваності. Тут живуть молоді родини, дітки народжуються. А місцева влада вперто ігнорує проблеми місцевих освітніх закладів, які не бачили  ремонту, хоч працюють по 45 і більше років. Саме тому голова Волинської обласної організації РПЛ Володимир Кравценюк разом з ківерцівськими однопартійцями звернувся до Андрія Лозового щодо виділення коштів державного бюджету на проведення ремонтних робіт та перекриття покрівлі в обох сільських садочках та школі.

Освітяни по-господарськи розпорядились вагомою бюджетною підтримкою. Молоді батьки, педагоги щиро дякували Андрію Лозовому  за допомогу. Сільські діти тепер мають гарні умови для навчання, як і їх ровесники з міста. «І  надалі докладатиму зусиль, щоб держава звертала увагу на важливі соціальні об’єкти Волині»,-  саме на цьому наголосив народний депутат, виступаючи перед місцевими жителями.

Андрій Лозовий детально прозвітував про діяльність Радикальної партії, розповів про своє бачення  політики економічного націоналізму, яку активно втілюють в життя  Олег Ляшко та його команда. Насамперед, це – відновлення економіки України, формування середнього класу та активізація роботи малого бізнесу. З цього – забезпечення потреб держави, ефективне виконання  її соціальної функції.

«Україні необхідна політика економічного націоналізму, це політика захисту національно виробника. Створення в Україні нормального середнього класу, тому що у будь-якій цивілізованій державі середній клас – це опора країни. Середній клас формується високими зарплатами інтелігенції, щоб вчитель, лікар, вихователь мав гідну зарплату», – підкреслив заступник Лідера РПЛ.
До Європи – відпочивати, а – не в найми

Відтік працездатних людей за кордон – величезна проблема  не лише для вітчизняної економіки. Вона відчувається і тут, в малих селах Волині. З дітьми  вже не має кому працювати. Про це говорили представники обох освітянських колективів.

«Цей бардак треба припиняти! Зупинити відтік трудових кадрів можна тільки підвищуючи доходи українців. Тому Лідер нашої  партії вимагає  від влади негайно переглянути держбюджет і підвищити мінімальну зарплату зараз  – до 6 тисяч  грн., а з 1 вересня – до 9 тисяч грн. Крім того, потрібно не тільки підвищувати зарплати, а й виводити їх із тіні, щоб люди отримували зарплати легально, а не у конвертах. Це також  дасть змогу підвищувати пенсії нашим пенсіонерам», – переконаний  молодий політик.

Ще одним стимулом для збільшення народжуваності має стати відновлення безкоштовного харчування дітей у школах за рахунок держави. Бо не всі родини можуть забезпечити дітям калорійне харчування. Не мають на це грошей.«Коли школяр ситий, то навчання дається краще. Олег Ляшко та Радикальна партія добиваються, щоб у держбюджеті  були передбачені кошти на харчування учнів у школах і дитсадках. Бо сьогодні багато сімей мають низькі доходи і їм нічим годувати своїх дітей. Це має бути функцією держави – смачний, повноцінний обід. На дітях не можна економити, бо юні українці мають бути здоровою нацією! Наша команда обов’язково доб’ється цього», – переконаний керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.

«Робота для кожного, гідні доходи, реальні, а не космічні  ціни і тарифи. Справедливість в житті – це щасливі, заможні громадяни, це високі соціальні стандарти і  впевненість кожного українця в завтрашньому дні. За це бореться Олег Ляшко та Радикальна партія. Ми чуємо і знаємо ваші проблеми і вибиваємо у влади їх виконання, добиваючись гідного життя для всіх», – підсумував Андрій Лозовий.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів