Щасливі діти, усміхнені мами, оновлений садочок,- Радикальна партія подарувала надію віддаленому селу Липне на Ківерцівщині

Щасливі діти, усміхнені мами, оновлений садочок,- Радикальна партія подарувала надію віддаленому селу Липне  на Ківерцівщині

Вперше за 40 років субвенцію з бюджету в розмірі  півтора мільйона гривень завдяки зусиллям команди РПЛ було спрямовано для модернізації Липненського садочка «Сонечко».

Як освоюються кошти, чи задоволені селяни і коли запрацює оновлений садочок,- ці сільські проблеми проінспектували кандидат в народні депутати від Радикальної партії Олега Ляшка, голова ГО «Громадська  взаємодія людей з інвалідністю» Юрій Федун, керівник РПЛ на Волині Володмир Кравценюк та представники  місцевої партійної команди.

 Дірявий дах, пострадянський садочок, а народжуваність росте

«Ківерцівщина – вже другий район на Волині, куди були спрямовані кошти з державного бюджету. Село Липне, хоч і віддалене, але  має позитивну динаміку народжуваності. Тут живуть молоді родини, народжується багато дітей. А місцева влада  просто закрила очі на проблему дошкільного закладу, який не бачили  ремонту скільки років. Це загрожувало життю малюків і педагогів. Протікав та розвалювався дах, в приміщенні було холодно і вогко. Саме про таку ситуацію ми  розповіли народному депутату Андрію Лозовому. Дуже вдячні, що він підключив до вирішення цієї проблеми особисто Олега Валерійовича та колег по фракції. Субвенція прийшла вчасно, адже люди просто зневірились. А тут така серйозна підтримка. За більш, як 40 років в село прийшли будівельники. Липне отримало друге дихання. Активно працювали в цьому напрямку і наші обласні депутати»,- розповідає  керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.

«Я бачу,що будівельні роботи в сільському садочку в самому розпалі. А до цього тут пів століття не було ремонту. Дірявий дах, старенькі, холодні стіни. Це тільки уявити. Допоки за ці проблеми не взялась РПЛ. Тепер приміщення має сучасний вигляд. Діткам тут буде комфортно, тепло і батьки за них раді. Бо окрім ремонту добудовується приміщення для нової групи. Люди з нетерпінням чекають їх завершення. Також на черзі енергомодернізація дошкільного закладу, утеплення стін. Старі вікна будуть замінені на нові, теплозберігаючі.   будівельних робіт. Коли все завершиться, цей садочок отримає друге життя. Як і це село. Бо ціль Радикальної партії зробити країну заможною через відродження саме таких звичайних населених пунктів»,- зазначив кандидат в народні депутати від Радикальної партії Олега Ляшка Юрій Федун.

Волинські селяни  під час зустрічі мали можливість почути про соціальні ініціативи РПЛ, які фракція відстоюватиме в новому парламенті після виборів. Це – безкоштовне харчування – для малих українців та достойна зарплата  педагогам та працівникам дошкільних установ. А ще – нові мільйонні дотації  на потреби сільських соціальних закладів. Щоб таких гарних садочків чи відремонтованих шкіл, як в сусідніх Холоневичах, де теж використали кошти, які вибила команда РПЛ  з державного бюджету,було більше.

Усміхнені люди, високі соціальні стандарти – мета  команди РПЛ

Найбільше радіють майбутньому новосіллю молоді батьки, які  нарешті відчули реальну турботу. За своїх діток, яких не бояться народжувати, бо вірять в кращу долю рідної землі. Садочок вже перекрили сучасною черепицею, він добудовується, утеплюється. Ще одна гарна новина: працюватиме ще одна група, куди наберуть нових дітлахів. Липненчани щиро дякували  фракції РПЛ:Олегу Ляшку, Василю Амельченку, Андрію Лозовому, дружній команді РПЛ, яку представляв Володимир Кравценюк за те, що допомагають вирішувати такі складні соціальні проблеми.

«Позиція нашої команди РПЛ така  –  переглянути бюджет та збільшити в ньому видатки на освіту, і, зокрема, – на ремонти  садочків та навчальних закладів. Відновити  безкоштовне харчування дітей у школах за рахунок держави та підвищити зарплати. Чудово, коли є народжуваність, діткам тісно в старих садочках. Це означає що батьки осіли тут, працюють, будуються, планують майбутнє. А наша політична сила зробить все , аби вирішити місцеві соціальні проблеми. Тепер волинські селяни знають, що команда РПЛ завжди  робить реальні, гарні справи, аби зміцнити село і сільську громаду»,- підсумував керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.

Троє уродженців села Борисковичі на Горохівщині власним коштом встановили пам’ятник Героям УПА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів