Щасливі посмішки та впевненість у власних силах: діток з особливими потребами згуртував спортивний фестиваль

Щасливі посмішки та впевненість у власних силах: діток з особливими потребами згуртував спортивний фестиваль

Минулого четверга на базі рекреаційно-оздоровчого комплексу «Мальованка» в селищі Дубище Рожищенського району відбувся фестиваль з рекреаційних видів спорту серед дітей з інвалідністю.Організатором цього заходу стала команда Радикальної партії на Волині. Заступник керівника обласного осередку Віктор Прокопчук та голова Рожищенської районної організації партії Віктор Марюк, який ще опікується місцевою організацією осіб з інвалідності. Вони доклали всіх зусиль для того, щоб 70 юних учасників з різних населених пунктів району зібрались разом та спробували свої сили в рекреаційних видах спорту.

«Радий, що нашій команді вдалося організувати такий гарний фестиваль для юних рожищан з особливими потребами. Такого роду захід в районі проводиться вперше. Ці хлопчики і дівчатка великі молодці! Кожен їх виступ, чи це дартс, крекет, стрільба з пневматичної зброї, кеглі – це вже перемога над недугою. Чудова природа оздоровчого комплексу, нові друзі, концерт, подарунки та спілкування – що може бути краще.  Завдячую своїм колегам, які організували для дітей справжнє свято», – підкреслив керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.«Радий вітати учасників спортивного фестивалю на Мальованці! Бажаю вам вдалих стартів у спортивних змаганнях та перемоги! А ще – гарно відпочити та знайти  тут нових друзів. Пам’ятайте, що сила духу та впевненість у власних силах долають будь-які негаразди», – зазначив заступник керівника Радикальної партії на Волині Віктор Прокопчук.

Юні спортсмени, які здобули перемогу в таких видах спорту як дартс, крекет, стрільба з пневматичної зброї, кеглі, отримали перші в своєму житті відзнаки, а всі разом – подарунки від організаторів.
«Від імені учасників свята та батьків хочу подякувати Рожищенській районній організації інвалідів та Прокопчуку Віктору Миколайовичу, всім організаторам за проведення спортивного фестивалю для наших дітей. Нам так приємно було бачити щасливі, усміхнені обличчя наших дітей, азарт, з яким вони виконували всі поставлені завдання. Сподіваюсь, що подібні заходи стануть доброю традицією для нашого міста та району», – поділилась своїми враженнями мама ще одного юного переможця Данилка Ващука Вікторія.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів