«Щиро вітаю із достойним результатом на виборах ОТГ», – Лідер Радикальної партії Олег Ляшко

«Щиро вітаю із достойним результатом на виборах ОТГ», – Лідер Радикальної партії Олег Ляшко

На ім’я керівника РПЛ на Волині Володимира Кравценюка надійшла вітальна телеграма від Лідера Радикальної партії.
Олег Ляшко особисто привітав Володимира Кравценюка та всіх однопартійців з Торчинської ОТГ із гарним результатом на виборах.Під час виборчої кампанії 29 квітня 2018 р. до ради нової громади перемогу здобули чотири представники Радикальної партії. Депутатами  стали: Коляда Ніна Олександрівна, Коляда Василь Васильович, Коломієць Сергій Олександрович та Горошко Олександр Володимирович.

«Шановний Володимире Миколайовичу! Щиро вітаю із достойним результатом на виборах ОТГ. Проведіть серйозну аналітичну роботу. Проаналізуйте також. Сформуйте потужну команду із місцевих авторитетних людей. Це буде запорукою нових, ще більш потужних перемог нашої команди», – зазначив в тексті телеграми народний депутат України, Лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

«Поки їхав в Київ на нараду отримав привітання та настанови від Лідера нашої партії мені та нашій команді в Торчинській ОТГ. Дякую за настанови, поради та підтримку. Будемо старатись працювати ще краще та виконати всі Ваші завдання», – підсумував керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.Прес-служба Радикальної партії на Волині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів