Школярка зі Старої Вижівки здобула дві медалі на Всеукраїнському конкурсі

Школярка зі  Старої  Вижівки  здобула дві медалі на Всеукраїнському конкурсі

Юлія Павлюк представляла власні наукові роботи у секції етнології та фольклористики і привезла до поліського райцентру два «срібла» – свої нагороди, які виборола  у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу Малої академії наук.

Важливо, щоВсеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, що відбувався 2-7 травня в Києві.

Науковий керівник перспективної школярки – Оксана Коваль.

Теми  робіт  волинянки – «Дівочі ворожіння у зимовому у циклі свят на Старовижівщині» та «Примовки у календарно-обрядових дійствах на Старовижівщині: регіональні особливості». В обох секціях вдалося завоювати срібло.

«Для мене етнологія та фольклор – це одна із необхідних умов до відродження духу української культури. Цікаво дізнаватися щось нове про Старовижівщину: як відбувались ворожіння, на які свята вони виконувались, які примовки використовувалися під час випікання пасок чи першого виходу в поле»,- каже Юлія

Кожного року конкурс-захист стає ще цікавішим, вдосконалюється, набирає популярності, переконана школярка. Учасники мали змогу поспілкуватися із Олегом Ляшком, Лілією Гриневич, Максимом Неліпою та насолодитись піснями «SKAIBAND».

Важливо, що Лідер РПЛ минулої неділі відвідав Рівненщину.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів