Стихія на землях Велицької громади: знищено 550 гектарів ячменю, буряка, сої, вівса

Стихія на землях Велицької громади: знищено 550 гектарів ячменю, буряка, сої, вівса

На Волині  негода продовжує завдавати збитків селянам. Постраждали аграрії, які проживають на території Велицької громади, що на Ковельщині. Там град сплюндрував 550 га посівів.

На території 12 сіл громади  24 травня за 40 хвилин  рясний град знищив посіви ячменю, вівса, сої та буряка. Люди звернулися до голови громади з прохання компенсувати збитки.

«Урожай знищений стовідсотково. Люди розраховували на хороші врожаї, тому що погода сприяла, але зазнали ось такого лиха. Щодо відшкодування зрозуміло,  що бюджет сільської ради не витримає такого навантаження, в нас не має відповідних коштів, тому було прийнято рішення звернутися як до голови області, так і до депутатів обласної ради, а також до Кабінету міністрів», — прокоментували у Велицькій громаді.

За три дні прийняли більш як пів сотні заяв від селян-одноосібників та фермерів. В департаменті агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації повідомили, що наразі поля обстежують члени обласної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

«Збитки рахують. Чи отримають селяни компенсацію за втрачений врожай, вирішуватимуть обласні депутати», – зауважили чиновники.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів