Сильна депутатська фракція Радикальної партії – заможна Мар’янівська громада!

Сильна депутатська фракція Радикальної партії – заможна Мар’янівська  громада!

Під таким гаслом йде на вибори до новоствореної  ОТГ  місцева команда РПЛ на Волині.

На перших місцевих виборах в Мар’янівській ОТГ, які відбудуться 30 червня цього року,  Радикальна партія на Волині вже зареєструвала 9 кандидатів в депутати і одного кандидата на голову селищної ради. Кожен населений пункт нової громади матиме свого обранця, який активно відстоюватиме запити та проблеми місцевих жителів.

Важливо, що у виборчих перегонах братиме участь сильна партійна команда, щоб дієво відстоювати інтереси простих людей. Проблеми фермерів та одноосібників, щоб зробити нашу громаду процвітаючою, комфортною для життя і роботи.

Зараз в її складі, як досвідчені управлінці, так і звичайні трудівники: педагог, ветеринар, фельдшер, агроном, підприємці. Так, кандидат на посаду голови Мар’янівської громади Олена Повзун – хороший фахівець-землевпорядник, має відповідну освіту, досвід роботи та своє особисте бачення ефективного вирішення назрілих проблем громади.

Наша  команда переконана, аби нова громада була заможною, місцева влада має ефективно працювати, дбати про наповнення селищного бюджету, відстоювати інтереси місцевих жителів і звітувати перед людьми. Ще – створити умови для побудови нової, ефективної системи управління  територіальною громадою, селами, що входять до її складу.

Депутатський досвід  та свій конкретний план дій мають наші кандидати  Олександр Притолюк та Людмила Філат. Олександр Луговський та Олесандр Гайдук змогли організувати свій власний бізнес. Вони добре знають, як вирішити непрості проблеми земляків – зокрема, проблему зайнятості сільського населення. Передусім – це створення нових робочих місць. Адже це – розвиток місцевого ринку праці  та відрахування до бюджету нашої громади для соціального розвитку наших територій.

Майбутні депутати громади від Радикальної партії мають намір добитись для сільських односельців  справедливої оплати за оренду сільськогосподарських земель А також домогтися відкриття біржі з продажу аграрної продукції в місті Горохів, створення сільськогосподарського ринку та пунктів прийому сільськогосподарської продукції на території Мар’янівської громади. Щоб селяни мали можливість реалізувати продукцію, вирощену власними руками. І годувати свої родини.

Тільки Радикальна партія  продовжую боротьбу за гідне життя українців, за сильну економіку, за міць нашої держави на міжнародній арені. За відродження національного виробництва і створення нових робочих місць. За те, щоб українців ставало більше – за доступне житло і нормальну допомогу при народженні дитини. За якісну і доступну кожному громадянину освіту і медицину. За нові лікарні, школи, дитячі садочки і дороги. За нашу святу українську мову і захист наших культурних цінностей. За українську землю для українського фермера,за дотації в розмірі 5 тисяч гривень на кожну українську корову.  За зниження тарифів і збільшення видобутку власного газу. За те, щоб природні багатства служили людям, а не олігархам. Про це мають знати волиняни- жителі Марянівської ОТГ і вибирати дієвих політиків, а не популістів.

Також в переліку депутатських намірів наших кандидатів – реалізація власної комплексної  Програму створення нових робочих місць з залученням інвестицій. Працевлаштуванню  сільської молоді забезпечимо першочергову увагу! Молодь має жити і працювати в рідній країні, тут реалізувати себе, створити родину. А не збирати полуниці в Польщі.

Спільно з громадою майбутня депутатська фракція РПЛ подбає  про сучасний благоустрій сіл громади, розробить і реалізує Програму по захисту довкілля.

Наші однопартійці знають, що в кожному селі  має бути гарна лікарська амбулаторія чи ФАП, щоб селяни змогли отримати невідкладну медичну допомогу. Тому найперше  відстоюватимуть виділення коштів на якісне утримання сільських медичних амбулаторій та фельдшерсько-акушерських пунктів на території всіх населених пункітв Мар’янівської ОТГ.

Команда Радикальної партії активно пропагує спорт та здорове дозвілля. За її підтримки завершується будівництво сучасного спортивного комплексу в райцентрі Горохів. Адже спорт дарує довголіття, робить молодь витривалою. Тому всі майбутні депутати добиватимуться, щоб на території  громади була відкрита дитячо-юнацька спортивна школа, де наші діти будуть мати змогу займатися різними видами спорту.

Шановні виборці Мар’янівської ОТГ! Ви  добре знаєте наших партійців, які мають намір стати депутатами. Щодня з ними зустрічаєтеся на вулиці, в магазині, один до одного звертаєтеся по допомогу. Вони – порядні, відповідальні та активні люди. Їх знайшов, згуртував, сформував в сильний партійний осередок депутат Горохівської районної ради Віталій Клемба та його однодумці. Підтримайте їх на цих виборах заради заможного майбутнього Мар’янівської громади!  Ви знаєте – що Радикальна партія – дієва, проукраїнська політична сила, яка зможе зробити Україну сильною. Такими є і наші представники на місцях.

«Радикальна партія  на Волині працює злагодженою командою на всіх рівнях. І саме це забезпечує ефективність і дієвість нашої роботи. Те, що не можливо вирішити місцевому депутату, допомагають здолати  наші обласні обранці у Волиньоблраді  та народні депутати від фракції РПЛ у  Верховній Раді. Всі проблеми і прохання волинян ми передаємо Лідеру РПЛ Олегу Ляшку, і він з трибуни парламенту озвучує їх, вносить законопроекти, які потрібні простим людям села, дожимає депутатів, щоб такі  закони приймались і вони слугували людям. З їх допомогою виділено мільйонні інвестиції на соціальні проблеми Ковельщини, Ківерцівщини, обласних лікувальних установ Волині.Тому важливо, щоб в Мар’янівській  ОТГ були депутати від Радикальної партії.  Була дієва фракція. Це ваші захисники, бо вони прості люди, ваші сусіди. Ви завжди з них зможете спитати. Прошу Вас голосувати за кандидатів в депутати від РПЛ на виборах до Мар’ янівської ОТГ. Тільки разом ми зробимо Марянівську ОТГ заможною»,- підкреслив керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.

Як кожна людина сама творить свою долю, так і нова Мар’янівська громада спроможна будувати своє майбутнє. Будувати чесно, законно, з вірою і любов’ю. Такою згуртованою партійною командою йдемо до Вас із пропозиціями, задумами і бажаннями їх втілити для нашого з Вами блага. Разом з Вами ми це зробимо!

Разом отримаємо нову громаду і нове майбутнє!

Троє уродженців села Борисковичі встановили монумент односельчанам -Героям УПА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів