Сильний, досвідчений Лідер та згуртована команда – в Києві завершився всеукраїнський форум місцевих лідерів РПЛ

Сильний, досвідчений Лідер та згуртована команда – в Києві завершився всеукраїнський форум місцевих лідерів РПЛ

20-21  вересня  в Києві відбувся форум місцевих лідерів РПЛ. Захід Радикальна партія організувала разом з Національним Демократичним Інститутом – неурядовою та авторитетною міжнародною організацією, яка працює під гаслом: «Працюємо для демократії та допомагаємо демократії працювати».Однією з важливих програм цієї організації в Україні є «Зміцнення політичних партій». Фахівці  інституту працюють  задля створення і зміцнення партій всього політичного спектру. Цього разу вони навчали регіональних лідерів та партійців РПЛ навичкам, які необхідні для створення ефективних партій.Найголовніше в роботі всеукраїнського зібрання активу РПЛ – це можливість налагодження внутрішніх та зовнішніх  комунікацій, обмін думками, досвідом та ідеями між партійцями з різних регіонів,  впровадження в роботу  провідних міжнародних практик для розбудови партії. І звичайно, набуття знань. Адже вони – основа успішних практик і запорука майбутньої перемоги.

До слова, своїм досвідом, ідеями та розбудовою команди РПЛ на Волині поділився з колегами  під час форуму керівник обласного партосередку Володимир Кравценюк. Сильні первинки в сільських районах області, громадські приймальні, клопітка та виважена робота зі зверненнями  громадян, добрі справи – все це збільшує чисельність прихильників Олега Ляшка в області.

В Радикальній партії  – «десятки тисяч спартанців»

«Виступ нашого Лідера надихнув на нові перемоги, додав впевненості у власних силах. Він сказав найголовніше: «Ми з вами йдемо за перемогою на президентських виборах». Ця перемога визначить вектор розвитку України на  роки вперед. Але для цього потрібно повірити в себе, в нашу перемогу і наші спільні можливості. Цю віру в перемогу запалив в усіх нас своїм виступом Олег Ляшко»,-  підкреслив Володимир Кравценюк«Ще сім років тому, коли засновувалася Радикальна партія, на першому з’їзді було менше людей, ніж  сьогодні в Києві», – пишається Олег Ляшко.

«Сьогодні  Радикальна партія  – потужна політична сила. Двадцять два депутати в парламенті, три тисячі депутатів у місцевих радах, 30 тисяч членів партії по всій Україні. Подивіться, яка армія! Че Гевара і Фідель з п’ятнадцятьма людьми робили революцію. А нас сотні тисяч, і ми що, не здатні перемогти, не здатні виграти?! Здатні. За умови, що ми організуємося. Триста спартанців військо Дарія зупинили, а у нас не триста, у нас десятки тисяч спартанців, які при правильній організації, побудові роботи, у тому числі агітаційної, зможуть здобути великі перемоги »– це слова  справді народного Президента, який  постійно серед людей і добре знає їх болі, проблеми і труднощі. І співвітчизники підтримують його», – зазначив керівник РПЛ на Волині.Майбутні президентські вибори важливі для Олега Ляшка. Вони не проміжні перед  парламентськими. В них Лідер РПЛ  братиме участь, щоб перемогти. «Ми з вами йдемо за перемогою на президентських виборах»,- це – переконлива відповідь Олега Ляшка всім політичним опонентам», – підсумував Володимир Кравценюк.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів