Тренери Радикальної партії на Волині провели тренінги в містах Луцьк, Ковель, Рожище та Ківерці

Тренінговий центр Волині  в червні  розпочав новий етап навчань для партійців та активістів Радикальної партії. Минулої суботи одночасно чотири нові та цікаві тренінги відбулися в місті Луцьку та  у волинських райцентрах – Ковелі, Рожище та Ківерці.

Важливо, що на таких заняттях самостійно тренують своїх молодих колег, діляться з ними досвідом, сучасними методами активної комунікаційної роботи представники команди Радикальної партії на Волині – сертифіковані  тренери Надія Єршова та Юрій Семчук. А також  нові і перспективні тренери Олександр Свирида, Олександра Лисак, Роксолана Артесюк, Віктор Ковальчук та Христина Гусєва, які нещодавно підвищували свою кваліфікацію  в м. Києві за підтримки Національного Демократичного Інституту та  Тренінгового центру Радикальної партії Олега Ляшка .

«Команда Радикальної партії на Волині  – перша політична сила, яка вже працює в районних і сільських населених пунктах з навчальними програмами. Зараз головна тема – розбудова партії  в нашій області та створення в кожному селі первинки РПЛ»,- підкреслив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.

Важливо, що теми таких навчальних занять – різні. Так, в Луцьку тренувалися штабні працівники області, а також  місцеві активісти. Там молоді тренери працювали разом з керівником Радикальної партії на Волині Володимиром Кравценюком.

В  місті Рожище  всі партійці,задіяні у навчанні, вчились працювати з агітаційними матеріалами та будувати первинки.

Створення партійної структури від області до села. Цю тему обговорювали ковельські ляшківці разом з Юрієм Семчуком та Христиною Гусєвою.

Про партійне будівництво в сільських населених пунктах та роботу з впливовими людьми інформували учасників тренінгу  в Ківерцях  Роксолана Артесюк та Віктор Ковальчук.

Тренери та активісти  детально обговорювали партійне будівництво, діяльність первинних партійних організацій, внутрішню та зовнішню комунікацію. Крім того, тренували працівників штабів, вчили їх, як правильно спілкуватися з відвідувачами.

«Емоції вирують! Ми раді, що одночасно можемо проводити тренінги в різних районах, планувати різні теми, охопити більше людей»,- підсумувала керівник тренінгового відділу РПЛ на Волині Надія Єршова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *