Тренери РПЛ на Волині передавали колегам досвід партійного будівництва

Тренери РПЛ на Волині передавали колегам досвід партійного будівництва

Нещодавно в рамках нового етапу навчань відбувся тренінг-семінар для активістів Камінь-Каширської  районної організації Радикальної партії.

В цьому заході взяли участь керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк, заступник керівника Віктор Прокопчук, керівник тренінгового відділу РПЛ на Волині Надія Єршова.

«Найкращі вихідні, коли заплановані, як мінімум, зустрічі в трьох-чотирьох районах! Останній наш тренінг – в райцентрі Камінь-Каширськ. Зібрались наші  однодумці, місцева команда, з якою разом працюватимемо, збільшуватимемо нашу команду в цьому районі. Радикальна партія пропонує політику, яку активно підтримують волиняни. Наші активісти, як і Олег Ляшко за те, щоб припинити трудову міграцію, не допустити закриття сільських шкіл та лікарень. І ці плани наші колеги через первинки донесуть своїм землякам», – підкреслив Володимир Кравценюк.«Розбудувати первинки та зміцнити партійну команду – ваше головне завдання. А навчальні тренінги, які ми проводимо, – це знання, перевірений на практиці досвід і хороша можливість об’єднати однодумців. Нові члени Радикальної партії в Камінь-Каширському  районі –  наші прихильники, які добре знають місцеві проблеми і бачать шляхи їх вирішення. Давайте разом підтримаємо їх і дамо можливість працювати для блага земляків», – наголосив  заступник керівника РПЛ на Волині  Віктор Прокопчук.Організатори тренінгу відповіли на запитання присутніх, розповіли, як  використовувати на заходах агітаційні матеріали, спілкуватись з відвідувачами та готувати заходи.

Важливо, що в  процесі навчань були задіяні всі його учасники, які спілкувались, дискутували, мали можливість висловити свої думки і отримали чимало нових вражень.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів