Тренінг-інструктаж та активізація роботи з членами ДВК, – Радикальна партія на Волині націлена на перемогу в Торчинській ОТГ

Тренінг-інструктаж та активізація роботи з  членами ДВК, – Радикальна партія на Волині націлена на перемогу в Торчинській ОТГ

Партійці Радикальної партії на Волині активно готуються до перших місцевих виборів, які відбудуться в Торчинській ОТГ 29 квітня цього року: щотижневі підсумкові наради, тренінги-інструктажі з керівниками та активістами мобільних груп РПЛ, активізація роботи з членами Торчинської селищної ДВК. Кандидати в депутати та активісти Радикальної партії на Волині спілкуються з місцевими жителями і розповідають про те, чого досягла Радикальна партія Олега Ляшка для благополуччя країни.
На підсумковій нараді, де головував керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк, окрім партійців, був присутній також керівник штабу Торчинської ОТГ  Віктор Ковальчук.

Тренінг-інструктаж відбувся 14 квітня цього року в селищі Торчин Луцького району. На зустріч прийшли кандидати в депутати до цієї громади та члени Торчинської селищної ДВК  від РПЛ. Тренером виступив  Віктор Прокопчук, заступник керівника РПЛ на Волині.

«Наполегливо працюємо з нашими торчинськими колегами. Вони вже багато знають, вчаться  й далі, готові забезпечити дотримання Закону та порядку на дільницях під час виборів. Кожен кандидат від  Радикальної партії – частина нашої команди однодумців, залізної команди переможців. На цих виборах кожен наш партієць відповідально  говорить людям про те, чого добилась наша політична сила, і як командою зробити Торчинську громаду сильною», – підсумував проведені заходи керівник РПЛ на Волині  Володимир Кравценюк. Прес-служба Радикальної партії на Волині.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів