Тренінг в Любешові: місцеві партійці готові до роботи

Тренінг в Любешові: місцеві партійці готові до роботи

Тренінговий центр Волині  продовжує новий етап навчань для партійців та активістів Радикальної партії. Минулої суботи навчальний тренінг-семінар для місцевих партійців та активістів партії відбувся в райцентрі Любешів.
В навчальному семінарі взяли участь керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк, заступник керівника Віктор Прокопчук, керівник тренінгового відділу РПЛ на Волині Надія Єршова.

«Сьогодні проводимо перший тренінг з однопартійцями  Любешівської районної партійної організації РПЛ. В цьому райцентрі  у нас потужний партосередок, який очолює Сергій Степанович Поліщук. Люди готові працювати, активно розбудовувати первинки у віддалених селах Любешівщини. Слухають дуже уважно, ставлять питання, говорять про свої проблеми. Вже разом вирішуємо, як будемо діяти – обов’язково підключатимемо депутатів від РПЛ. Також  ми говорили про майбутні вибори до ОТГ. Про те, що в місцевих громадах мають бути наші партійці. В цьому поліському районі живуть багатодітні родини, тому тут переймають медичною реформою. Бо куди поїдеш за невідкладною допомогою з кількома діточками на руках, якщо сільську дільничну лікарню закриють. А найближча буде в іншому районі – за сто з лишком кілометрів. Учасники заходу одноголосно підтримують Лідера Радикальної партії, його план зниження цін на медикаменти. Олег Ляшко хоче, щоб люди не виносили з хати останнє, щоб полікуватися. Щоб препарати для онкохворих  були в переліку безкоштовних, щоб  всі співвітчизники мали можливість достойно жити і заробляти в рідній країні. Любешівські партійці готові донести ці посили РПЛ по поліських селах і згуртувати тут міцну команду»,- підкреслив Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.


«Тренінг в Любешові. Вперше. Гарні люди і дуже тепла атмосфера. Команда активна і допитлива. Визначили проблеми району, які потребують першочергового вирішення, обговорили кроки, вибудували стратегію комунікацій. Активно навчаємось, щоб зміцнити місцеву партійну команду», – наголосила керівник тренінгового відділу РПЛ на Волині Надія Єршова .

Організатори тренінгу відповіли на запитання  партійців Любешівського осередку РПЛ, розповіли, як  використовувати на заходах агітаційні матеріали та партійну газету «Слово Ляшка. Волинь», працювати з прихильниками партії та готувати партійні заходи.

Важливо, що в  процесі навчань були задіяні всі його учасники, які спілкувались, дискутували, мали можливість висловити свої думки і отримали чимало нових вражень.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів