Тренінг в Маневичах: жінки Волині агітують за Олега Ляшка

Минулих вихідних в рамках нового етапу навчань відбувся тренінг-семінар для активістів Маневицької  районної організації РПЛ.
В цьому заході взяли участь керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк та досвідчений тренер обласної команди  Віктор Ковальчук.

«В Маневичах на навчальний тренінг прийшли наші  однодумці разом з керівником районної громадської приймальні Василем Ковальчуком, з якими разом працюватимемо, збільшуватимемо нашу команду в цьому районі.  Що цікаво: більшість керівників сільських первинок – жінки, які знайшли час для занять і готові активно розбудовувати нашу команду. Сміливо можна започатковувати рух: «Жінки Волині – за Олега Ляшка!» Скільки цікавих ідей та пропозицій в наших маневицьких колег»,- підкреслив Володимир Кравценюк.Керівник Радикальної партії на Волині також розповів, що місцева партійка Надія Роденко підготувала новий, цікавий тренінг – написала цілу роботу, як працювати з прихильниками нашої політичної сили під час агітаційних заходів.

«Наші партійці найкращі! Ось такий тренінг мені  вручила Надія Роденко з Маневич. Педагог з багатолітнім стажем – вона турбується, щоб до наших представників в полях ставились гарно та толерантно під час агітаційних заходів. Я передав це в Тренінговий центр Волині і обов’язково запустимо цей тренінг в роботу. Дуже вражений»,- зазначив  Володимир Кравценюк.

«Сільські партійці – активні та допитливі. На навчаннях вони навчились вибудовувати комунікаційні зв’язки, щоб швидше знайти порозуміння зі своїми земляками. Вдячні  досвідченим тренерам – однопартійцям, які діляться з нами власними знаннями та досвідом»,-підсумував керівник громадської приймальні РПЛ в Маневичах Василь Ковальчук.