Тренінги в районних осередках РПЛ провели на цих вихідних у 5 районах Волині

Минулих вихідних  відбулись тренінги-семінари для партійців районних партійних організацій Радикальної партії. Навчальні заняття щодо визначення місця та ролі первинки в розбудові політичної партії та партійного будівництва пройшли в містах Горохів, Локачі, Іваничі, Луцьк та Любомль.

Важливо, що з однопартійцями та активістами районних партійних організацій працювали досвідчені наставники – VIP-тренери команди РПЛ на Волині: керівник  обласного партосередку Володимир Кравценюк, голова фракції  РПЛ у Волиньоблраді Юрій Ройко, керівник оргвідділу  Юрій Семчук, партійці Віктор Ковальчук та Алла Колядюк.

«Наші партійці зараз наполегливо навчаються – без вихідних, тренінги відбуваються в суботу та неділю. Люди з радістю готові працювати над розбудовою Радикальної партії . Цікавий тренінг відбувся в Горохові, де в РПЛ найбільше  депутатів в місцевих радах. Горохівщина активно формує первинні організації, люди прагнуть отримати більше знань. В Локачах вже стовідсотково сформували первинки, і  колеги готові активно агітувати в селах. Важливо, що в  райцентрі Любомль цього разу, на відміну від зимового тренінгу, навчалось чимало молоді. Команда Радикальної партії  на Волині має великий кадровий потенціал і, я впевнений, такі тренінги  дають поштовх для активної роботи в районах і селах. Перемога потребує і навичок,  і  знань»,- підсумував керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *