Центр комунікацій та добрих справ РПЛ на Волині

За  три тижні від початку роботи  новий партійний офіс РПЛ на Волині став центром комунікацій та здійснення добрих справ  з однопартійцями та прихильниками Радикальної партії  на Волині.

Найперше, високу оцінку щодо комфортності нового партійного офісу –  тут ще знаходиться громадська приймальня народного депутата України Андрія Лозового  та партійні офіси Луцької міської та Луцької районної організації партійних організацій – поставив  Куратор  нашої області, сам Андрій Сергійович.

Оцінку- «відмінно»  отримали наш керівник Володимир Кравценюк та його заступник Віктор Прокопчук, які врахували  важливу обставину – до офісу в центрі Луцька повинні без проблем добратись не лише наші колеги,звичайні громадяни, але й  люди з інвалідністю. Серед них – наш луцький партієць Михайло Новосад. Він без проблем приїхав на тренінг на своєму інвалідному візку.

«Горжусь щиро! Рівень цивілізованості суспільства визначається понад усе ставленням до людей з інвалідністю»,- таким  був коментар Андрія Лозового.

 « Разом  ми –  єдина команда Радикальної партії на Волині. Не тільки в Луцьку, але й в кожному райцентрі сьогодні працює громадська партійна приймальня.Наші партійці, депутати разом докладають зусиль, щоб вирішити те, що болить  землякам. В цих комунікаціях задіяні всі: обранці від РПЛ в нових ОТГ, депутати Волиньоблради і наш народний депутат, куратор області Андрій Лозовий. Волиняни впевнено називають Радикальну партію в числі лідерів впливових політичних сил на Волині. Тому що разом з Олегом Ляшком ми боремось за людей, за їх право гідно жити в багатій країні і пишатись нею»,- підсумував Володимир Кравценюк .

Громадська приймальна Радикальної партії на Волині, громадська приймальня народного депутата України Андрія Лозового, громадські приймальні Луцької міської та Луцької районної організації РПЛ знаходяться за адресою: м. Луцьк,вул. Івана Франка,61, офіс №13. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *