Цінність команди – наші нові однодумці

Чергова звітна нарада керівників громадських партійних приймалень відбулась в новому та сучасному партійному офісі команди Радикальної партії на Волині. Він розташований в  центрі міста Луцька, на вулиці Івана Франка, 61.

Вступним словом розпочав звітний захід  керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк. Він схвально відгукнувся про роботу однопартійців, які в короткі строки згуртували свої команди, поповнили її новими активістами та відкрили районні партійні офіси на місцях.

«В нашій області вже працює 19 партійних офісів Радикальної партії  Олега Ляшка. Радий, що до нашої команди приєднались однодумці з Володимира та Нововолинська, які налагоджуватимуть активні комунікації з місцевими прихильниками. Нових активістів залучила до агітаційної роботи Луцька міська організація. На порядку денному нашої роботи – розгортання роботи  первинних осередків на місцях, підбір та оновлення кадрів»,- визначив  головні завдання Володимир Кравценюк.

«Цінність команди – наші нові однопартійці. Первинну партійну організацію визначають особистості – люди дієві. Здатні повести за собою інших. Наше завдання – залучити їх до лав нашої партії»,- підкреслив заступник керівника Радикальної партії на Волині Віктор Прокопчук.

Керівники районних партійних офісів прозвітувались про свою роботу, відзначивши, те, що зроблено і ті проблеми, які потрібно вирішити.

Так, на Горохівщині, кожна первинка нараховує 15 партійців. Працюють вони в кожному населеному пункті Горохівського району. Двадцять одну місцеву парторганізацію  створено  на Ківерцівщині. І до кінця червня первинні осередки Радикальної партії активно діятимуть в кожному населеному пункті цього району. З прихильниками партії працюють не лише працівники Ківерцівського партійного офісу, але й депутати Волиньоблради від РПЛ Анатолій Грицюк та Юрій Ройко. Вони вирішують наболілі соціальні запити земляків.  Тому рейтинг Радикальної партії тут високий.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *