Турбота про здоров’я дітей – в переліку добрих справ володимирських партійців

Турбота про здоров’я дітей – в переліку добрих справ володимирських партійців

Десять новеньких карематів та волейбольна сітка — таким чином до облаштування дитячого військово-партріотичного табору “Рейнджер Кемп Україна” долучилася Володимир-Волинська міська організація Радикальної партії Олега Ляшка. На відкриття першої табірної зміни до дітвори з цими необхідними в похідних умовах подарунками завітав її керівник Дмитро Юзвенко.
«Ще одна добра справа, яку реалізували наші володимирські колеги. Юним вихованцям дитячого військово-патріотичного табору зараз  необхідне хороше  туристичне спорядження. Його привіз Дмитро Юзвенко  з друзями. Важливо, що в таборі  гартуватимуть свою волю, оздоровлюватимуться підлітки з десяти областей нашої держави. Бажаю їм чудового відпочинку та нових вражень від перебування в нашому волинському краї, де живуть і працюють справжні патріоти»,- підкреслив керівник Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк.
«Як відомо, це таборування на теренах нашого міста проводиться вже вдруге, тож матеріальна база постійно поповнюється, але завжди виникають нові потреби, із вирішенням яких ми вирішили допомогти, – прокоментував свою участь в організації побуту юних рейнджерів Дмитро Юзвенко. –  За словами організаторів табору, чимало батьків надіслали попередні заявки з проханням забронювати туристичні  каремати для їхніх дітей, адже не кожен має змогу купити повний комплект необхідного спорядження. Ми відразу зголосились їх придбати,  бо ж вони захищають тіло людини від прохолоди, вологи та нерівностей поверхні.  Не секрет, що саме від комфортного та безпечного сну напряму залежить здоров’я дітей, які 7 ночей проведуть в наметах на полігоні за будь-яких погодніх умов. Спорт та розваги – це добре, але здоров’я підростаючого покоління — найважливіше!»Подяка від організаторів не забарилась. «Чудовий подарунок для Рейнджер Кемп від керівника Володимир-Волинської міської та районної організацій  РПЛ», – такий допис супроводжує фото придбаного за ініціативою партійців туристичного спорядження на сторінці табору в соцмережі.Важливо, що літній табір “Рейнджер Кемп Україна” у Володимирі-Волинському проводиться з метою військово-патріотичного виховання молоді. На першу зміну приїхали три десятки юнаків та дівчат з десяти різних областей нашої держави.  Загалом підлітків запрошують аж на три зміни, що пройдуть у липні одна за одною. Окрім військового вишколу, на рейнджерів чекає безліч цікавих розваг, популярні американські спортивні ігри, боксерські поєдинки, а також нові знання та навички з питань охорони здоров’я та особистої безпеки, розвиток комунікативних здібностей, загартування тіла та духу.  Що вже казати про такі важливі для дітей підліткового віку моменти, як започаткування справжньої дружби чи виникнення перших почуттів. Усе це — в наметовому містечку, яке живе своїм окремим життям від ранкової зарядки до вечірньої ватри. В добру путь, “Рейнджер Кемп Україна” і хай за підтримки відповідальних дорослих людей молоде покоління росте здоровим, мудрим та патріотичним.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів