Туризм та робочі місця селянам в Шацьку

Туризм та робочі місця селянам в Шацьку

«Шацький район за Ляшка! Край озер і краси. Візитка області, відомий туристичний куточок. А проблеми в людей такі ж, як і всюди: мізерні пенсії і непомірні платіжки за комуналку. І якщо влітку ще можна більш-менш посильно, то взимку хоч вмирай. Влітку живуть з туризму, збирають ягоди, гриби, врожай з городів. А що робити зимою?»,- ці проблеми мешканців Шацького району озвучив  керівник команди Радикальної партії на Волині Володимир Кравценюк та представник РПЛ Ігор Криворучко.

Вони турбують прихильників нашої політичної сили.  Волиняни мають надію, що Олег Ляшко та  Радикальна партія, реалізувавши  свій план розвитку національної економіки, допоможуть розвивати  туристичну інфраструктуру цієї перлини Волині.

«Люди бідкаються, що озера міліють, треба за ними дивитися та чистити. Розказують, що можна було б тут так туризм налаштувати, це дало б робочі місця мешканцям, але дороги і інфраструктура  – не всюди пристойні. Туристи не хочуть їхати по колдобинам. І грошей не вистачає, щоб якусь свою маленьку справу зробити. А були б посильні кредити – то і розвивалися потроху б. А ще кажуть за…інтернет. Не всюди в селах його проведено. А тут укрпошти ще відміняють. А де платити за комуналку? Та й дійсно, Ігор Криворучко згадує, як Ляшкобусом тут їздив з командою: і проїхати складно, і Інтернет не тягне. Туристів це відштовхує.Підтримують Олега Ляшка, бо він каже правду. Бо – за простий народ, за справедливість»,- підсумував  Володимир Кравценюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів