Володимир Кравценюк: «Це – герої, які заплатили за наш мир і спокій своїм життям»

9 травня, українці, яких об’єднала акція «Український безсмертний полк» пройшлися колоною від Софійської до Михайлівської площі. Перед Михайлівським Золотоверхим Собором відбувся молебень.

Всі зупинилися біля стіни пам’яті для спільної молитви за Україну та загиблих на фронті.  Учасники акції пом’янули  найкращих  синів нашої держави, які віддали свої життя за свободу і мирне небо. І пам’ятати про  це – наш спільний обов’язок.

«10000 жертв у Другій світовій війні, більше 4000 загиблих у війні на Донбасі  –  це наша Голгофа. Це – герої, які заплатили за наш мир і спокій своїм життям. За квітучі каштани, безкраї поля пшениці, тепле море і блакитне небо. За сміх наших дітей, за можливість нам працювати і будувати своє життя. Ми маємо їх пам’ятати, дякувати їм. І не втратити дарований нам шанс жити гідно і щасливо. Вони дивляться на нас з небес. Всі вони: загиблі у війнах і голодоморах, спецопераціях і на службі…Героям слава навіки!» – так висловився про цю акцію  Володимир Кравценюк.

Ініціатор акції«Український безсмертний полк»  Олег Ляшко в своєму виступі наголосив, що, на жаль, щодня на цій Стіні пам’яті додаються фотографії загиблих. Велика шана цим Героям. Треба, щоб ніколи їхній подвиг не був забутий.

 

«Крізь століття і тисячоліття треба пронести пам’ять про їхню славу до нащадків, щоб вони пам’ятали, яку дорогу ціну заплатили за те, щоб жити у вільній Україні, говорити рідною мовою, ходити по рідній землі. Дякуємо їм і низький уклін!», – підсумував Лідер РПЛ.

 

Важливо, що Олег Ляшко закликав українців об’єднатися заради національної єдності.