Україні може не вистачити цукру

Україні може не вистачити цукру

В цьому році перші сходи цукрових буряків постраждали від перезволоження грунту та високої вологості повітря. З цієї причини фахівці Асоціації «Укрцукор» прогнозують нижчий врожай цукрових буряків і, відповідно будуть меншими обсяги виробництва традиційного українського солодкого продукту  на вітчизняних цукрових заводах.

«З огляду на всі згадувані фактори, можемо спрогнозувати, що цукристість і врожайність буде нижче очікуваного рівня, що, в свою чергу вплине на виробництво цукру», – повідомляють в Асоціації.

За прогнозами «Укрцукру», в цьому році країна зможе отримати в межах 1,1-1,2 млн. тонн цукру, що призведе до дефіциту на ринку.

До слова, посівні площі під солодким коренем в Україні в цьому році становлять 205-210 тисяч гектарів, що на 25% менше, ніж у минулому році.

Довідково: виробництво цукру в Україні в 2018 – 2019 маркетинговому році зменшилося на 15% і становило 1,82 млн. тонн. Під час сезону переробки працювало 42 цукрових заводи.

Важливо, що Олег Ляшко говорить про те, що треба відновлювати  національне тваринництво та агропереробку, а не споживати імпортні продукти, які можемо самі виробляти.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів