Українська земля повинна бути у власності тільки українських фермерів

Українська земля повинна бути у власності тільки українських фермерів

Керівник  РПЛ  на Волині Володимир Кравценюк оприлюднив  позицію Радикальної  партії  стосовно найбільшого багатства нашої держави –  землі.
За його словами, позиція Радикальної партії така: на сьогодні земля – це єдиний актив, який ще залишився у власності українського народу. Але зараз в країні оголошена битва за цей найцінніший актив.

Іноземні транснаціональні корпорації тиснуть на українську владу, шантажуючи кредитами МВФ. Поки в якості головної вимоги – теза про необхідність підвищення ціни на газ для населення. Проте кінцева мета західних корпорацій – саме українська земля.«Охочі до українського чорнозему ділки домоглися вигідного для себе рішення Європейського суду з прав людини. У рішенні по справі “Зеленчук та Цицюра проти України” суд визначив, що мораторій на купівлю та продаж земель сільськогосподарського призначення порушує Європейську конвенцію з прав людини. Тому українська влада нібито має його скасувати,- підкреслив керівник Радикальної партії на Волині.- Рішення Європейського суду з прав людини є обов’язковими для виконання державами-членами Ради Європи. Це стосується також положень, які містять вимогу про зміну національного законодавства. Водночас суд не має юридичних інструментів для самостійної зміни законодавства, тож статочне рішення має ухвалити Верховна Рада.»Володимир Кравценюк наголосив, що боротьба на наступних президентських виборах буде точитися не за президентське крісло, а за українську землю.

«Радикальна партія майже два роки тому запропонувала цивілізаційний шлях вирішення проблеми – внесення змін до Конституції, в якій треба записати, що основою аграрного устрою України є фермерське господарство. Головним господарем на український землі має бути український селянин, український фермер. Але нинішня влада блокує прийняття цих змін за вказівкою світових глитаїв. Адже якщо ці зміни приймуть, більше ніхто не зможе продати українську землю»,- підсумував керівник РПЛ на Волині.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів