Українська земля завжди годуватиме український народ

Українська земля завжди годуватиме український народ

Верховна Рада підтримала зміни до Конституції, ініційовані Лідером Радикальної партії. Йдеться про подання власності на українську землю. Олег Ляшко запропонував вписати до ст.41 Конституції України, що основою аграрного устрою країни є фермерські господарства.
«Як Еміратам Господь дав нафту  – так українцям Господь дав землю. Але нафта сьогодні є, а завтра нема. А земля при правильному підході до господарювання, при відновленні тваринництва, при підтримці соціальної сфери на селі – вічно годуватиме український народ.  Якщо продамо землю – завжди будемо жебраками! Завжди будемо нацією перекотиполе», –  підкреслив під час свого виступу з трибуни Верховної Ради Олег Ляшко.Разом зі змінами до Конституції про аграрний устрій, Лідер РПЛ вимагає ухвалити низку законопроектів на підтримку фермерства, що на його думку, дасть можливість підняти економіку країни. Це –  повернення пільгового режиму ПДВ,  дотації на сільгосптехніку та розвиток тваринництва. Підтримка сімейних ферм, агропереробки та  доступні кредити для фермерів.

«Ми фактично маємо країну, яка є одним із потенційних продуцентів продовольства в світі. І яка немає правового захисту свого селянина, свого виробника, свого землевласника. Дякую Олегу Валерійовичу  і всім нашим колегам у Верховній Раді, що вони знайшли в собі сили  та ініціювали ці важливі зміни щодо власності на українську землю», – підкреслив заступник керівника Радикальної партії на Волині Віктор Прокопчук.  Важливо, що законопроект РПЛ  № 6236  вже направлений на експертизу до Конституційного суду. Після цього Верховна Рада  остаточно затвердить їх спочатку простою (226), а потім конституційною (300) більшістю голосів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів