«Українське село має стати заможним, молоді фермери – господарями, країна –сильною через зміцнення економіки», – Ігор Криворучко на телеканалі Сфера-ТВ (відео)

«Українське село має стати заможним, молоді фермери – господарями, країна –сильною через зміцнення економіки», – Ігор Криворучко на телеканалі Сфера-ТВ (відео)

«Олег Ляшко веде в  Верховну Раду простих, але дуже потужних людей, а не мажорів! Ігор Криворучко  побував чи не в кожному волинському селі, добре знає його болі і проблеми. Разом з командою РПЛ докладе максимум зусиль, аби в сільських населених пунктах стало багатолюддя,сюди повернулась молодь і почала господарювати на своїй землі»,- так відгукується  про  активного учасника Революції Гідності та війни на Сході, нашого колегу  керівник РПЛ на Волині Володимир Кравценюк.

Представник команди РПЛ Ігор Криворучко  був гостем  програми ВіпТайм на  телеканалі Сфера –ТВ.

«Сьогодні в селах – порожні хати, немає корови, немає життя. Молодь на заробітках – це 13 мільйонів українців, які могли б працювати вдома, збагачувати свою країну і сплачувати податки до бюджету на соціальний  розвиток. Наша команда, знає, як їх повернути в родини, як відродити села, щоб там знову звучав дитячий сміх. Адже українське село – це джерело невичерпної енергії нації»,- зазначив громадський активіст

Також  Ігор Криворучко поділився своїми  враження про Волинь, співпрацю з нашою місцевою командою та її керівником Володимиром Кравценюком.

«Мені дуже подобається, як працює місцева команда РПЛ на Волині. Тут високі вимоги і я після кожного відрядження сюди стаю професійно кращим»,- підсумував  представник команди РПЛ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів