Українські промисловці вважають Олега Ляшка ефективним лобістом інтересів вітчизняної економіки

Українські промисловці вважають Олега Ляшка ефективним лобістом інтересів вітчизняної економіки

Про закон «Купуй українське, плати українцям!» та як реанімувати напівмертву економіку України, скасувати «прозорих» тендерних процедур, розповів Олег Ляшко під час  зустрічі з національними промисловцями –  представниками Федерації роботодавців України.Важливо, що за підсумками зустрічі сторони підписали меморандум про співпрацю, в основу якого ліг план Радикальної партії по відродженню економіки України.

«Перший закон, який я підпишу – “Купуй українське, плати українцям!” Всі ці нинішні “прозорі” тендерні процедури призвели до того, що ми втрачаємо мільярди гривень податків, а наші люди сидять без роботи і зарплати. Я не дам купувати французькі вертольоти, китайські турбіни і польські трамваї, поки у нас є “Мотор Січ”, “Турбоатом” і “Електрон”. Я не дозволю купувати імпортне вугілля, коли у нас запаси власного на 500 років вперед, а наші шахтарі сидять голодними. Я дам компенсації аграрним підприємствам, які купують вітчизняну техніку, щоб по наших полях їздили комбайни “Херсонмаша” і сівалки “Ельворті”, а не “Джондір”. Сьогодні наша економіка напівмертва. Але я знаю, як її відродити і зроблю це!», – підкреслив Олег  Ляшко.

Експерт, директор  Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов в коментарі сайту “Українські новини”  пояснює, що підписання меморандуму про співпрацю Федерації роботодавців України і Радикальної партії свідчить про те, що українські промисловці вважають Олега Ляшка ефективним лобістом інтересів вітчизняної економіки.

За словами політолога, наша економіка давно зачекалася політиків, які б ефективно лобіювали її інтереси.

«Чинна влада лобіює інтереси кого завгодно: міжнародних аграрних корпорацій, які скоро принесуть в Україну ГМО, іноземних банків, МВФ та інших різного роду олігархічних і авантюристських суб’єктів. А національну промисловість лобіювати нікому. Тому Україна скоро стане аграрно-сировинною  колонією. Треба кинути виклик сучасному аграрно-сировинному  колоніальному устрою, який нам нав’язують наші західні партнери. Спасибі їм за військову допомогу, але натомість вони не проти поласувати залишками великого індустріального спадку України. Нам потрібно терміново піднімати промисловість. Потрібна нова індустріалізація. І на цьому давно наполягав Ляшко», – вважає Вадим Карасьов.

Експерт констатував, що сам факт того, що з Лідером РПЛ підписала меморандум про співпрацю Федерація роботодавців України, свідчить як раз про те, що в Олега Ляшка дуже великий електорат не тільки серед аграріїв, а й промисловців.

«В Олега  Ляшка в команді дуже серйозні люди, які займаються новою  промисловою політикою. Так що в даному випадку, партія і її лідер діють абсолютно в тренді і відповідають на запит українців. Час  закінчувати з тим, що ми даємо нашим європейським партнерам вільну торгівлю в Україна, а нам у відповідь висувають протекціонізм. Ну якщо так, то і ми повинні бути розумними протекціоністами. У цьому і полягає політико-економічна суть гасла Ляшка “Купуй українське, плати українцям!”. Роботодавці бачать в Ляшку політика, який може захищати їх інтереси. І вони правильно роблять. Адже бути лобістом української промисловості це почесне звання, це – хороший лобізм, це – той лобізм, який потрібен зараз країні», – резюмував Вадим Карасьов.

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів