«Український безсмертний полк» – спільна молитва за Героїв

«Український безсмертний полк» – спільна молитва за Героїв

9 травня в столиці нашої країни, місті Києві, на Софіївській площі відбулась громадська акція «Український безсмертний полк».  

Під час ходи колона учасників акції  зупинилась на  Михайлівської площі біля Стіни пам’яті для спільної молитви за Україну та загиблих на фронті.

Разом з співвітчизниками, ветеранами  національно-визвольної війни на Донбасі та батьками українських Героїв на молебні був присутній і Олег Ляшко.

«Немає слів, щоб висловити співчуття. Дякую, що ви прийшли і помолилися з нами», – промовив політик. На акцію зібралися ветерани Другої світової війни, батьки та рідні загиблих у війні на Донбасі, громадські активісти, політики та всі охочі громадяни, хто хотів подякувати героям за свободу і вшанувати їх пам’ять, усвідомити ціну вільного неба і мирного життя.

Представники Волині також взяли участь в спільній молитві. Разом з співвітчизниками з інших областей.

За словами керівника  РПЛ в області Володимира Кравценюка, ці чудові молоді хлопці заплатили своїм життям, молодістю за наш мир і спокій. За цю сонячну весну, квітучі каштани, безкраї поля пшениці, тепле море і блакитне небо. За сміх наших дітей, за можливість нам працювати і будувати своє життя.

«Вони дивляться на нас з небес. І чують наші щирі молитви. Не тільки молоді солдати. Всі вони: загиблі у війнах і голодоморах, спецопераціях і на службі…Героям слава навіки!» – підкреслив керівник Радикальної партії на Волині.

«Ми зібралися тут, щоб висловити свою любов країні, шану її героям і миру, який ми маємо завдяки хлопцям і дівчатам. В різні роки-віки вони боронили нашу свободу і спокій українців ціною свого життя, тому сьогоднішній день – це день пам’яті, усвідомлення і осмислення, що таке війна і чому нам так потрібний мир. Пам’ятати, щоб не повторювати і розуміти ціну», –  вважає  ветеран бойових дій в Афганістані, волинянин Віктор Мозоль.

Важливо, що учасники громадської акції  вперше спільно вшанували  загиблих Героїв.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Перейти до панелі інструментів